Kancelárske stoličky a kreslá

Potrebujete kvalitné kancelárske stoličky, konferenčné alebo pracovné stoličky? Vyberte si u nás! Kancelárske kreslá a stoličky sú vo väčšine prípadov skladom pripravené ihneď k expedícii. Samozrejmosťou je doprava zdarma kamkoľvek v SR a záruka 7 rokov.

Ponúkame kvalitné stoličky a kreslá od overených českých aj zahraničných výrobcov. Môžete vyberať z viac ako 500 typov v rôznom prevedení alebo farebných variantoch, lacné kancelárske stoličky i luxusné kancelárske stoličky a kreslá.

Pre prehľadnosť sme ich rozdelili do týchto skupín:

  • kancelárske stoličky - tie sú charakteristické oddeleným operadlom a sedákom
  • kancelárske kreslá - majú spravidla spojený sedák a operadlo a sú vybavené hojdacia mechanikou. Vyberať môžete modely s látkovým čalúnením alebo kožená kancelárske kreslá
  • zdravotné stoličky - špeciálne modely pracovných stoličiek, ktoré Vám pomôžu od bolesti chrbta.

V tejto sekcii nie je iba kancelárska stolička otočná, ale ďalej ponúkame aj konferenčné, drevené, plastové, skladacie, jedálenský a dielenské pracovnej stoličky, sedacie súpravy do kancelárie, lavice do čakární a na chodby.

Náš tip:

  • Pre jednoduchý a rýchly výber využite interaktívny filter, ktorý Vám vyberie stoličku podľa Vašich predstáv.
  • Pozrite sa tiež do sekcie 1+1 ZADARMO, v ktorej nájdete aktuálnu špeciálnu ponuku kancelárskych stoličiek v akcii 1 + 1 ZADARMO.

Odporúčame dokúpiť

Pre ochranu podlahy odporúčame využiť podložky, ktoré dodáváme v niekoľkých rozmeroch a v prevedení ako na koberce, tak na hladké podlahy (plávajúce podlahy, parkety, linoleum, dlažba, atď.)

Pre správne a zdravé sedenie odporúčame tiež podložky pod nohy, ktoré zaistí správne držanie tela.