Kancelárske stoličky a kreslá

Potrebujete kancelárske stoličky, konferenčné stoličky alebo pracovné stoličky? Vyberte si u nás! Kancelárske kreslá a stoličky máme na sklade pripravené ihneď k expedícii. Samozrejmosťou je doprava ZADARMO kamkoľvek na Slovensku a záruka 7 rokov.

Ponúkame kvalitné stoličky a kreslá od overených českých aj zahraničných výrobcov. Môžete vyberať z viac ako 400 kancelárskych stoličiek a kresiel v rôznom prevedení alebo farebných variantoch.

Ako správne sedieť?

Spôsob sedenia a vlastností stoličiek ovplyvňujú nielen zdravie človeka ale taktiež jeho pracovný výkon. Nesprávny spôsob sedenia vedie k bolestiam chrbtice, chrbtového, krčného svalstva a hlavy. S tým súvisí aj únava, ktorá má vplyv aj na pracovné nasadenie Vás a Vašich zamestnancov. Zdravotnícke štatistiky ukazujú, že 70% našej populácie má problémy s chrbticou.

Podstatné je sedieť pohodlne, na celej hĺbke sedadla a predovšetkým sa nehrbiť. Pri sedení, kedy je chrbtica prehnutá, sa zvyšuje tlak na medzistavcové platničky až o 40%.

Výška sedadla by mala byť nastavená tak, aby sa chodidlá dotýkali celou plochou podložky a kolenný kĺb zvieral uhol 90-110°.

Ako správne sedieť?