Doprava a montáž

Štandardná doprava je vždy ZADARMO!

Náklady na dopravu tovaru na Vami vybranú adresu na Slovensku sú už v zahrnuté v cene. Nechceme, aby ste mali starosti navyše!

 

Spôsob dodania tovaru

Vaša zásielka bude doručená špedičnou službou na adresu, ktorú si zvolíte. Doručenie prebieha v pracovné dni od 8:00 do 17:00 hod. O špeciálnych požiadavkách na dopravu napr. v určitom čase atď nám prosím informujte. O akýchkoľvek obmedzeniach v doprave (napr. pešia zóna, zákaz vjazdu áut nad 3,5 t atď.) nás prosím informujte v objednávke.

O akýchkoľvek obmedzeniach v doprave (napr. pešia zóna, zákaz vjazdu áut nad 3,5 t atď.) nás prosím informujte v objednávke.

 

Nadštandardná doprava tovaru

Doprava tovaru je štandardne zabezpečená tzv. na "prah domu". O špeciálnych požiadavkách na dopravu, napr. v určitom čase apod., nás prosím informujte. Nadštandardné služby ako napr. vynesenie tovaru do poschodia alebo dodanie v určitom čase sú spoplatnené. V prípade Vašej požiadavky vynesenia tovaru alebo dodania v určitý čas sme s prepravcom TOPTRANS dohodli ako nadštandardnú službu dve možnosti podľa Vášho výberu. Tieto služby sú spoplatnené.

  • Služba TOPTIME - Garancia dodania zásielky v pracovné dni v dopoludňajších hodinách do 13:00.
  • Služba TOP-COMFORT - Doručenie zásielky vrátane výnosu do poschodia s aktívnou asistenciou príjemcu. Doručenie je v pracovné dni do 24 hodín od expedície tovaru.
  • Služba TOP-COMFORT PLUS - Doručenie zásielky vrátane výnosu do poschodia bez asistencie príjemcu. Táto služba je poskytovaná len v mestách, kde sa nachádza depo spoločnosti TOPTRANS (strediská spoločnosti TOPTRANS). Doručenie je v pracovné dni do 72 hodín od expedície tovaru.

Uvedené doplnkové služby si môžete zvoliť a objednať priamo počas objednávky v e-shope.

 

Ceník služby TOPTIME

Jednotná cena pre všetky objednávky 25,- € (bez DPH)

Ceník služby COMFORT

Cena služby sa určuje podľa celkovej hodnoty objednávky.

Hodnota objednávky (bez dph)  Cena / % sadzba
0 - 300 € 18 €
od 301 € 6%

Ceník služby COMFORT PLUS

Cena služby sa určuje podľa celkovej hodnoty objednávky.

Hodnota objednávky (bez dph) Cena / % sadzba
0 - 370 € 32 €
od 371 € 10%

V prípade, že hmotnosť 1 ks presiahne 80 kg, cena služby bude stanovená individuálne.

Montáž+

V rámci doplnkovej služby Montáž+ Vám odborne zmontujeme objednané kancelárske stoličky/kreslá priamo u nás v sklade ešte pred ich odoslaním a zašleme už zložené. Montáž vykonávajú naši preškolení technici. Doplnkovú službu si môžete vybrať priamo v detaile konkrétneho produktu alebo v nákupnom košíku. Zvolenie doplnkovej služby Montáž+ nemá vplyv na dodaciu lehotu uvedenú pri produkte.

Doplnková služba Cena (bez dph) / ks
Montáž 1 ks kancelárskej stoličky / kreslá 36 €
Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys