Členstvo v organizáciach

Sme členmi Asociácie pre elektronickú komerciu APEK

Asociácie pre elektronickú komerciu (APEK) je združením 300 firiem, podnikateľov a odborníkov v elektronickom obchode. Asociácia APEK bola založená v roku 1998 ako nezávislá organizácia, ktorá podporuje rozvoj elektronického obchodu v Českej republike. Medzi členmi APEKu patria najväčšie české internetové obchody, predné softvérové ​​spoločnosti a finančné inštitúcie.

Registr solventních firem

"Register solventných firiem" zahŕňa elitu českého podnikateľského prostredia - iba seriózne spoločnosti, ktoré pozorne stráži svoje dobré obchodné meno. Členstvom v tomto Registri sa môžete aj vy zaradiť do exkluzívnej kategórie slovenských firiem s najcennejšími obchodnými atribúty - serióznosťou, slušnosťou a solventnosťou.

Weblogo

 

 

Sme členmi Asociácie direkt marketingu a zásielkového obchodu ADMEZ

ADMEZ je profesijným združením právnických a fyzických osôb podnikajúcich v priamom marketingu a predaji na diaľku. V rámci Českej republiky je členom Zväzu obchodu a cestovného ruchu, na medzinárodnom poli potom Európskej asociácie e-commerce a zásielkového obchodu (Emoto) a Federácie európskeho priameho a interaktívneho marketingu (FEDMA). Spolupracuje s radom iných profesijných organizácií a vzdelávacích subjektov. Členstvo v AMDEZ nás zaväzuje k dodržiavaniu etického kódexu.

SEWA

Sme zapojení do Systému združeného plnenia SEWA a spĺňame tak svoje povinnosti zabezpečiť spätný odber a využitie obalov.

Shoproku - Heureka.sk

ShopRoku 2022 ShopRoku 2021 ShopRoku 2020 ShopRoku 2015 ShopRoku 2015 ShopRoku 2015

www.shoproku.sk

Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys