Dielenský nábytok a vybavenie

Potrebujete kvalitný dielenský nábytok za dobrú cenu? U nás si vyberiete! Máme najširšiu ponuku na trhu! Ponúkame kvalitný dielenský nábytok pre profesionálov a tiež hobby nábytok pre domácich majstrov, vhodný do domácej dielne či do garáží. V našej ponuke nájdete:

  • kompletné zostavy dielenského nábytku (hobby) - zostavy môžete vyberať z dvoch radov v celo-šedom alebo sivo / červenom farebnom prevedení, ponúkame rôzne varianty dielenských stolov a závesných skriniek.
  • plechové dielenské skrine - 96 typov skríň a väčšinu máme skladom. Vyberať môžete dielenské skrine rôznych rozmerov a farebných kombinácií; v ponuke sú plechové dielenské skrine s policami alebo so zásuvkami na náradie, skrine s perforovanými dverami pre zavesenie náradia, skrine pre uloženie PC techniky na dielni alebo závesné skrine na náradie.
  • zásuvkové náraďové skrine - 30 typov skríň na náradie! Tieto skrine sú vhodné pre prehľadné uloženie náradia na dielni, k zásuvkám dodávame tiež deliče pre organizáciu priestoru v zásuvke
  • pracovné dielenské stoly - 280 typov dielenských stolov! Vyberte si dielenské stoly s rôznymi typmi stolových dosiek (škárovka, MDF v kombinácii s PVC povrchom) alebo vybavením. Ponúkame samostatné stoly alebo stoly vybavené zásuvkovými kontajnermi, stoly vhodné pre montážne práce či balenia.
  • dielenské montážne vozíky na náradie - vyberať môžete z 30 typov jednoduchých policových dielenských vozíkov alebo profesionálnych vozíkov so zásuvkami na náradie.
  • závesné panely na náradie vyrobené z plastu alebo oceľového plechu, ku ktorým nechýba ani sortiment držiakov na najrôznejšie typy náradia.
  • priemyslové dielenské rohože - 99 typov rohoží a priemyselných podlahovín, ktoré napomáhajú zmierniť únavu pri práci alebo zabraňujú pošmyknutia na pracovisku.

Väčšinu sortimentu dielenského nábytku máme na sklade ihneď k dodaniu! Navyše poskytujeme záruku 7 rokov a k tomu dopravu ZADARMO, kamkoľvek po SR.