Čo nesmie chýbať v kancelárii?

6. 3. 2023

Vzhľadom na to, že väčšina ľudí trávi v práci podstatnú časť dňa, je dôležité, aby ich pracovisko bolo nielen praktické, ale tiež aby na ich pôsobisku nič nechýbalo. V dnešnej dobe existuje veľa vecí, ktoré môžu Vám alebo Vašim zamestnancom uľahčiť prácu.

V prvom rade by sme samozrejme nemali opomenúť riadny pracovný stôl. Či už hľadáte kancelársky stôl pre jednotlivca, alebo naopak nie je dostatok priestoru, aby každý mohol sedieť zvlášť, máme pre Vás riešenie. V prípade, že zaobstaráte jeden stôl pre viac pracovníkov, ale napriek tomu by ste im radi dopriali aspoň trochu súkromia, môžete zakúpiť stôl s paravánmi.
Nie všetky stoly majú dostatok priestoru na uloženie všetkých potrebných dokumentov. Pokiaľ ani Vy s miestom vo Vašom stole nevystačíte (prípadne Váš stôl ani nie je vybavený zásuvkami), zvážte dokúpenie treba kancelárskych kontajnerov, otočných regálov na šanóny, triediacich regálov na dokumenty, drevených kancelárskych skríň, prípadne kartoték.
Ďalším dôležitým krokom je výber správnej stoličky. Vhodným zvolením kancelárske stoličky môžete predísť niektorým zdravotným problémom. Našu ponuku zdravotníckych stoličiek nájdete tu. Zaujímavým doplnkom je potom opierka na nohy, ktorá prispieva zdravému sedenie, čo je dôležité predovšetkým u pracovníkov, ktorí sedením v kancelárii trávi väčšinu svojej pracovnej doby.
Okrem toho si na pracovisko môžete prikúpiť veľa zdanlivých drobností, ktoré Vám ale pri ostrej prevádzke ušetrí veľa času alebo starostí. Námatkovo môže ísť napríklad o sejfskartovačkudetektor pravosti bankovieklampulaminátorydochádzkové systémyinformačné tabule. A samozrejme nezabudnite ani na odpadkový kôš.
Nezabudnite vybaviť aj pracovnú kuchynku, kde by malo byť miesto na prípravu alebo ohrev jedál. Samozrejmosťou by mal byť tiež priestor, kde budete jedlo konzumovať. V našej ponuke nájdete jedálenské stoly i zostavy.
Stále častejšie sa odporúča mať na pracovisku tiež kútik na odpočinok. Pracovníci môžu pri krátkej pauze zregenerovať a často im chvíľkový oddych môže byť prospešný pri riešení pracovných úloh. Miesto pre relax by malo byť pohodlné. Vybaviť ho môžete napríklad patchworkovými kreslami, alebo stolným futbalom. Aby sa vo Vašom odpočinkovom kútiku cítili ľudia príjemne, môžete ich doplniť o štýlové obrazy, dekoratívne samolepky na stenu alebo textilné tapety.
Ale späť k práci! Ak počítate s prijímaním návštev na vašom pracovisku, nepochybne bude dobré zariadiť danú miestnosť reprezentatívne. Dopomôcť si k tomu môžete nábytkom z našej ponuky. Často je potrebné mať tiež miesto na dlhé porady. Pokiaľ pri nich chcete sebe i svojim zamestnancom dopriať viac komfortu, než by sa Vám dostalo priamo v kanceláriách, nepochybne sa Vám bude hodiť možné vybavenie z nášho sortimentu. Skvelú vychytávkou na takéto činy môže byť projekčné plátno alebo prezentačný stolík.

Nezabudnite tiež na najrôznejšie bezpečnostné opatrenia, ako napríklad nákup lekárničky, hasiaceho prístroja, alebo protišmykových nálepiek,..

... a potom už sa s kľudom môžete dať do práce!

Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys