Regály a skladovanie

Ponúkame kovové policové regály v stovkách variantov s lakovanými alebo pozinkovanými policami s nosnosťou od 50 - 600 kg na policu. Okrem modelov s plechovými policami ponúkame tiež varianty s drevotrieskovými alebo laminovanými policami.

Okrem regálov do skladov ponúkame tiež drôtené alebo drevené regály, ktoré sú vhodné najmä do interiérov a kancelárií.

Ak hľadáte optimálne riešenie skladovanie v archíve, vyberte si zo sekcie Archivačný regály na šanóny, v ktorej nájdete modely vhodné najmä pre skladovanie šanónov.

Pokiaľ využívate pri skladovaní systém FIFO, potom iste oceníte spádové regály so šikmými policami, ktoré ponúkame v niekoľkých variantoch.

Ponúkame tiež riešenia pre vybavenie obchodov. S našimi variabilnými konzolovými regálmi do obchodov vybavíte svoju predajňu ľahko a rýchlo. Vyberať môžete z rôznych prevedení rámov a políc vr. príslušenstvo.

Efektívna skladovanie tovaru na paletách sa nezaobíde bez paletových regálov, ktoré sú navrhnuté špeciálne na skladovanie paliet. Základné zostavy paletových regálov máme na sklade aj hneď dodanie do druhého dňa!

Okrem regálov ponúkame tiež širokú ponuku plastových boxov, plastových debien, kovových prepraviek, apod.

Ak plánujeme vybaviť svoju sklad, dielňu, archív predajňu alebo kanceláriu väčším množstvom regálov, neváhajte sa nás obrátiť. Pomôžeme vám s výberom vhodných regálov a pripravíme individuálnu cenovú ponuku alebo môžete rovno využiť našu on-line dopyt a získať ihneď zľavu.