Vlastná výroba nábytku

Vlastná výroba nábytku

Chceme našim zákazníkom ponúknuť vždy niečo naviac. A preto sme v roku 2016 spustili vlastnú sériovú a zákazkovú výrobu kancelárskeho nábytku, ktorý inde nekúpite.

Kvalitný a unikátny kancelársky nábytok z našej výroby je navrhnutý tak, aby spĺňal náročné požiadavky každej kancelárie. Všetky prvky kancelárskeho nábytku sú preto navrhnuté najmä s dôrazom na ergonómiu, funkčnosť a estetiku. Sú preto nielen robustné, trvanlivé, ale aj esteticky pekné.

Samotná výroba kancelárskeho nábytku sa odohráva v moderných priestoroch v Ostrave, v ktorých je umiestnená nielen naša vlastná stolárska dielňa, ktorá je vybavená modernými technológiami a strojmi, ale máme tu umiestnený aj sklad plošného materiálu a dopravníky pre maximálnu kvalitu spracovania a efektivitu výroby.

 

Moderné technológie a kvalitné materiály

Na výrobu vlastného kancelárskeho nábytku využívame iba kvalitné a osvedčené materiály a moderné technológie, ktoré zaisťujú ich dlhodobú životnosť a minimálnu potrebu údržby. Všetky výrobky sú navyše vyrobené v Českej republike v súlade so štandardmi a normami kvality a bezpečnosti.

Na našich produktoch používame laminované dosky od firmy Egger alebo Kronospan. Laminátom potiahnuté dosky vynikajú vysokou trvanlivosťou a odolnosťou proti oderu, poškriabaniu a nárazom. Tieto vlastnosti v kombinácii s dlhou životnosťou a jednoduchou údržbou sú preto ideálne najmä v komerčných aplikáciách a pri výrobe nábytku. LTD lamino dosky sú hygienicky nezávadné, emisie uvoľňovaného formaldehydu spĺňajú kritériá emisnej triedy E1. Výrobu nábytku realizujeme s využitím moderného strojového parku nemeckej výroby HOLZHER.

 

Značka PLAN

Túžime ponúkať vždy produkty, ktoré sú nielen funkčné, ale zároveň (v prípadoch, keď je to možné) pôsobia aj esteticky. Práve tento dôvod bol hlavným hnacím motorom, keď sme v spolupráci s agentúrou CZECH DESIGN usporiadali architektonickú súťaž. A s jej víťazmi – dizajnérmi Lenkou Damovou a Borisom Klimkom sme vytvorili novú značku kancelárskeho nábytku PLAN. Cieľom značky PLAN je prinášať nevšedný, originálny dizajn s pridanou hodnotou za prijateľnú cenu.

Značka PLAN má ambície rozšíriť nielen sortiment ponúkaný spoločnosti B2B Partner, ale všeobecne dostupný sortiment kancelárskeho vybavenia na trhu a pozdvihnúť tak úroveň ponúkaných produktov v danom sektore o úroveň vyššie. Veríme, že naše produkty vďaka svojej estetike, funkčnosti, osobnému prístupu a bezkonkurenčnému servisu nájdu svoje uplatnenie nielen v domácich pracovniach, ale aj vo veľkých kancelárskych priestoroch.

  • Nábytok PLAN získal ocenenie „Nábytok roku 2017“ od Českej asociácie nábytkárov

 

Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys