Záruky, servis a reklamácie

Záruky

Záruka na tovar je v B2B Partner 7 rokov, netýka sa iba spotrebného materiálu. Naše tovary preverujeme a preto im môžeme dôverovať!

 

Vrátenie a výmena tovaru

Ak tovar nespĺňa Vaše očakávania, vyplňte, prosím, čo najskôr reklamačný formulár. Všetko obratom preveríme a budeme Vás informovať o ďalšom postupe.

Na určitý tovar sa nevzťahuje štandardný nárok na vrátenie tovaru (produkty vytvorené na mieru či na produkty upravené podľa priania kupujúceho). Montáž tovaru je považovaná za úpravu podľa priania kupujúceho.

Kompletné podmienky na vrátenie tovaru sú uvedené v obchodných podmienkach.

 

Zákaznicky servis

V prípade akýchkoľvek Vašich otázok sme Vám ihneď k dispozícii. Žiadne automatizované call centrum.

Volajte našu bezplatnú linku: 0800 115 000

 

Formulár pre nahlásenie reklamácie

V prípade, že budete reklamovať dodaný tovar, prosím vyplňte reklamačný formulár na adrese: https://www.b2bpartner.sk/reklamacia/

Urýchlite tak spracovanie a vybavenie Vašej reklamácie.

 

Čo robiť keď...

Dostali ste poškodený tovar?

Môže sa stať, že práve Vám bol doručený tovar poškodený dopravou. Prosím neotáľajte a ihned nám dajte túto skutocnosť vedieť. Aj v prípade, že obal je poškodený a zásielka sa javí v poriadku, rozbaľte ju prosím čo najskôr, aby ste sa presvedčili, že je všetko tak ako má byť.

Nenašli ste v zásielke faktúru?

To preto, že naše faktúry sú zasielané len elektronicky, ale chápeme, že aj takto sa k Vám nemusela dostať a mohla byť vyhodnotená ako SPAM. Napíšte nám alebo zatelefonujte, pošleme Vám faktúru obratom.

Chýbajú niektoré položky, alebo diely?

Aj sebadokonalejší systém môže byť niekedy ovplyvnený ľudským faktorom. Ak Vám bude čokoľvek chýbať, neváhajte a dajte nám to vedieť na www.b2bpartner.sk/reklamacia

Nenašli ste návod k montáži?

Návod k montáži a obsluhe je priložený pri tovare, ktorého charakter to vyžaduje. Pokiaľ ste ho nedopatrením vyhodili aj s obalom, kontaktujte nás na tel.: 0800 115 000 alebo emailom napistenam@b2bpartner.sk. Chýbajúci návod Vám zašleme obratom.

Nie ste spokojný s tovarom?

Ak nesplňa tovar Vaše očakávanie, informujte nás o tom! Je to Vaše právo! My sa postaráme, aby sme všetko napravili. Pomôžete nám tak skvalitniť naše služby. Dopredu ďakujeme. Nevyhadzujte obaly ihneď po rozbalení! V prípade vrátenia tovaru požadujeme navrátenie len v originálnom obale.

Chválte a sťažujte sa!

Sme držiteľmi certifikátu akosti ISO 9001:2015, ale dosiahnutím certifikácie nekončíme. Budeme radi, pokiaľ nám dáte vedieť o Vašich skúsenostiach s našimi službami. Potrebujeme vedieť, že ste spokojný, ale tiež hlavne, kde ste spokojný neboli. Jedine tak máme možnosť napraviť chybu a zmeniť systém k lepšiemu.

Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys