Ako na home office? Zariaďte si svoju domácu kanceláriu

3. 3. 2023

Práca z domova má nespočetné množstvo výhod, ale tiež jednu veľkú nevýhodu. Zamestnaní formou "home office" môže spôsobiť, že prestanete rozlišovať pracovné a domáce prostredie, čo často vedie k zvýšenému stresu a strate pohodlia, ktorú domov ponúka. Správnym prístupom tomu však môžete predísť.

Máme pre Vás niekoľko tipov, ako si zariadiť domácu kanceláriu!

Najprv si musíte vyčleniť priestor, kde sa svojej práci budete venovať. Ideálne by mal byť na odľahlejšom mieste, kde budete mať na prácu pokoj a po jej dokončení za sebou budete môcť "zavrieť dvere". Toto miesto prispôsobte svojim potrebám. Ak sa stretávate s nedostatkom priestoru, môžete vyskúšať náš portál NabytekNaMiru.czkde si môžete zvoliť nábytok, ktorý potrebujete a ľubovoľne si upravíte jeho rozmery i vzhľad. Nezabudnite ani na vhodnú kancelársku stoličku, ktorá Vás môže ušetriť problémov so zády.

Hoci sa to môže zdať ako malichernosť, na Vašu psychiku môže mať vplyv tiež farba, ktorú si vymaľujete steny svojej pracovne. O tom, ako farby pôsobia na ľudský mozog, sme písali v predchádzajúcom článku. Nezabudnite na dostatok úložného priestoru, ktorý si môžete pridať rôznymi regálmi alebo kancelárskymi kontajnery.

Priestor pre Váš home office by mal byť nielen praktický, ale aj príjemný. Ak na to máte dostatok priestoru, môžete si napríklad na stôl dať fotky svojich najbližších, studenú podlahu vyplniť modernými koberčeky, prípadne ozdobiť nudných múrov treba vinylovými samolepkami alebo textilnými tapetami.

Pokiaľ to Vaša práca vyžaduje, nezabudnite ani na spotrebný tovar, ktorý je v kanceláriách potreba.

Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys