Zdravotné kancelárske stoličky

Urobte si z Vašej kancelárie úplne jednoducho Fitness štúdio! Vyberte si zdravotné ergonomické kancelárske stoličky u nás!

Vyberte si zdravotné kancelárske stoličky, ktoré sú vybavené systémom BODY-BALANCE-TEC. Kancelárske stoličky, ktoré majú charakter tréningového prístroja. Základom sedenia na týchto stoličiek je neustály aktívny pohyb do strán, dopredu a dozadu. Systémom BODY-BALANCE-TEC sú vybavené ergonomické kancelárske kreslá Hover a Exeter.

"Kancelárske stoličky s technoligy Sitness, hľa podľa štúdií, ai z mojich vlastných skúseností v ordinácii, spĺňajú základné požiadavky pre udržanie fyziologického postavenie panvy a tým následne chrbtice a bráni tak vzniku bolestivých stavov chrbtice, ktoré sprevádza tzv. Sedavé zamestnanie. Dynamický sed, ktorý je skonštruovaný ako malá nestabilná plošina, ktorá aktivuje hlboký stabilizačný systém (svaly brucha, panvového dna i bránica), ktorý má vplyv na správnom udržanie kriviek chrbtice hlavne v oblasti bedrovej. Tá je najviac a najčastejšie náchylná k funkčným a neskôr degeneratívnym zmenám. Opárk stoličky sám o sebe kopíruje správne postavenie trupu a tvoria podporu najviac v oblasti bedier, kedy pôsobí preventívne, ale aj prináša úľavu pri bolestivých stavoch. Výškovo nastaviteľné opierky rúk pri správnom nastavení udržujú ramenné a lakťové kĺby vo fyziologickom postavení, predchádzajú problémom v oblasti krčnej a hornej hrudnej chrbtice a ťažkostiam v oblasti karpálneho tunela v zápästí a vzniku tzv. Tenisového lakťa, ktoré vznikajú najviac u ľudí trvale pracujúcich s PC."

MUDr. Andrea Málková
myoskeletálna medicína Brno

Filtrovať produkty
1-9 z 9 produktov
Zaradiť od: Základné Najlacnejšie Najdrahšie