Späť do: Stany

Stan s oceľovou konštrukciou 3x3 m, vrátane tašky a montážnej súpravy

Kód tovaru: 271210
Na sklade 2 ks (Expedujeme ihneď)
Zadarmo doručíme 7.2.2023
276 € bez DPH
331,20 € s DPH
ks

Technické parametry

Výška (mm) 3420
Šírka (mm) 2900
Hĺbka (mm) 2900
Farba biela
Farba konštrukcie strieborná

Popis tovaru

Skvelé riešenie pre vonkajšie akcie a propagáciu
Vyzdvihnite svoje oznámenie pomocou výrazných stanov, ktoré sú viditeľné z diaľky. Tento oceľový stan je vyrobený z robustných dielov, ktoré odolajú akémukoľvek počasiu a sú vhodné na vonkajšie použitie. Vďaka pevnej a robustnej oceľovej konštrukcii je stan odolný voči poveternostným vplyvom. Skvelé riešenie pre vonkajšie akcie. Aj keď má prísť dážď, so stanom s oceľovou konštrukciou budú Vaše akcie za všetkých okolností v bezpečí a suchu.

Elegantný a pevný stan z oceľových profilov
Pevný a odolný vonkajší stan z ocele s 30mm rámom. Vďaka bielej povrchovej úprave a zaobleným štvorcovým profilom pôsobí stan decentne a elegantne a vďaka prenosnej taške ho môžete ľahko preniesť z jednej akcie na druhú. Zostavenie trvá niekoľko minút a ste pripravení. Stan s oceľovou konštrukciou je cenovo výhodným riešením pre akékoľvek vonkajšie akcie.

Jednoduché zostavenie
Zostavenie trvá iba pár minút. Vyberte rám z prepravnej tašky a umiestnite ho na požadované miesto. Pri skladaní a balení nechajte textilnú striešku na ráme stanu, aby ste ju mohli ľahko postaviť a rozložiť na ďalšiu akciu.

Vhodné do každého počasia
Naše stany sú vhodné do každého počasia, od slnečných dní až po lejaky a chladné zimy. Plastové diely našich stanov sú vyrobené zo 100% nylonu, vďaka ktorému budú naše stany veľmi dobre fungovať aj v chladných podmienkach. Všetky švy na textilných strieškach sú utesnené, aby sa zabránilo presakovaniu vody, vďaka čomu je stan s oceľovou konštrukciou vodeodolný.