Všetko, čo potrebujete pre svoju vonkajšiu akciu!

5. 5. 2023

Slnečné dni prajú spoločenským akciám, ktoré návštevníkov lákajú na pestrý program, chutné občerstvenie a kvalitnú zábavu. Zatiaľ čo samotná udalosť väčšinou trvá skôr pár hodín, maximálne dní, organizácia je časovo oveľa náročnejšia. Čaká Vás organizovanie podobnej akcie, alebo na poslednú chvíľu premýšľate, či ste na nič dôležité nezabudli? Poďte si to s nami zrekapitulovať!

Nepodceňte počet miest na sedenie

Okrem dobrej zábavy je nutné mať návštevníkov kam usadiť. Ideálnym riešením na tieto účely môžu byť cateringové stoly, a to najmä v rámci zaistenia pohostenia na verejných akciách, rautoch i menších rodinných oslavách na záhrade. Vďaka odolnému vysokopevnostnému HDPE materiálu sú veľmi odolné a svoje uplatnenie nájdu vo vnútri aj vonku.

Pre ľahší transport je na výber vždy variant cateringových stolov so skladacou stolovou doskou (ideálna na prevážanie autom, apod.) alebo iba so skladacími nohami (lacnejší variant).

Pokiaľ chcete akcii zanechať punc elegancie, môžete cateringové stoly doplniť o návleky, ktoré pozdvihnú vzhľad aj tej najobyčajnejšej stoličky a stola. Tieto návleky sa dajú prať a nie je potrebné ich žehliť.
Budete vytvárať niekoľko radov na sedenie pred pódiom? Pozrite sa na našu nezničiteľnú skladaciu stoličku, alebo skladaciu lavicu, ktorá ponúkne miesto hneď niekoľkým návštevníkom naraz.


Cateringový nábytok môžete zakúpiť samostatne alebo ako piknikový set, ktorý je vďaka masívnemu drevu vhodný najmä na menej formálne posedenie a navodí žiaduci pocit útulnosti a hrejivosti.


Náš tip: Vonkajšie akcie sú závislé najmä od predpovede počasia. Na Vašu vonkajšiu akciu preto odporúčame zaobstarať aj praktický stan s oceľovou konštrukciou, ktorý ochráni Vašich hostí a návštevníkov nielen pred nepriazňou počasia, ale poskytne im aj praktický úkryt pred príliš ostrým slnkom. Jeho zostavenie Vám navyše zaberie iba pár minút.
Dostatok jedla i pitia sa na spokojnosti odrazí

Základom každej akcie je okrem zábavného programu aj dostatok dobrého občerstvenia. Na uchovávanie a prevoz pokrmov a potravín môžete využiť napríklad termoboxy, ktoré Vám pomôžu uchovať pripravené potraviny  mnoho hodín v ideálnej teplote. Či už budete potrebovať nechať v chlade nápoje, studené dezerty, alebo naopak chcete mať v teple predpripravené pokrmy, termoboxy pre Vás budú tou správnou voľbou.


Nevyhnutnou súčasťou pre stánkarov sú tiež potravinové prepravky a potravinárske kanistre, ktoré sú vhodné pre alkoholické aj nealkoholické nápoje. Pre väčší efekt nezabudnite dokúpiť chladiace alebo hrejivé dosky.


Nezabudnite tiež na prenosné pokladne, ktoré sú univerzálnym pomocníkom na každej spoločenskej akcii, či už ide o koncert, obecnú slávnosť alebo napríklad púť.


Prevencia Vám ušetrí drinu s upratovaním

Málo obľúbenou činnosťou je na spoločenských akciách upratovanie. Čím viac ale budete stavať návštevníkom na oči potrebné zariadenia, tým viac si svoju prácu uľahčíte. Neopomínajte preto popolníky a dostatok košov na vyhodenie odpadkov. Môžete u nás zaobstarať napríklad farebné odpadkové vrecia, pomocou ktorých môžete účastníkov naviesť k tomu, aby odpadky vyhadzovali podľa ich druhov. Praktické bude aj zaobstaranie stojanov na tieto vrecia.


Nie každé smetie má to šťastie, že skončí rovno v koši. Preto za každých okolností počítajte s tým, že po skončení akcie bude nutné vyraziť do boja s neporiadkom. Preto odporúčame zvážiť nákup zametacieho kompletu, upratovacieho vozíka, klieští alebo zariadenie na zber odpadkov.
Bezpečnosť nadovšetko

Čím väčší počet ľudí na Vašu akciu dorazí, tým väčšia je pravdepodobnosť, že sa prihodí úraz. Aj v tomto prípade sa dá mnohým veciam predísť prevenciou – napríklad obstaraním káblových mostov, ktorými povediete potrebné drôty medzi stánkom pre zvukárov a pódiom.


Pokiaľ nebudete mať k dispozícii lekára alebo objednaných zdravotníkov, bude užitočné pre všetky prípady zaobstarať aspoň zdravotnícku tašku.


Vstup aj vjazd zakázaný

Podľa predpokladaného spôsobu dopravy, aký účastníci zvolia, nezabudnite ohraničiť plochu na parkovanie, alebo naopak ohraničenie miesta, kam už nebude vjazd automobilom povolený, na čo dokonale poslúžia kužele alebo ohradzovacie stĺpiky.
Prakticky žiadna akcia sa nezaobíde aj bez vymedzovacích mobilných zábran, ktoré nájdu využitie v mnohých smeroch – ohraničenie VIP zóny, miest pre návštevníkov a podobne.


Pre prichádzajúcich cyklistov môžete prípadne zaobstarať aj napríklad stojany na bicykle, ktoré poskytnú praktický úložný či parkovací priestor pre ich dvojkolesových spoločníkov.

Manipulácia s ťažkými vecami nikdy nebola ľahšia

Predovšetkým pokiaľ budete na akciu potrebovať dostať objemnejšie a cenné veci, môžete zvážiť nákup prepravného kufra s čalúnením, ktorý ponúkame v niekoľkých rôznych veľkostiach.
Ak Vás čaká manipulácia s ťažkými bremenami, či už sa jedná o debny s jedlom, techniku ​​alebo iné ťažké veci, skvelým pomocníkom pre Vás môžu byť prepravné rudle.
Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys