Biele popisovacie tabule

Potrebujete biele popisovatelné tabule? Vyberte si uás! Nabízíme 28 typov tablí. Tabuľky máme ihneď k dodaniu. Naviac poskytujeme záruku 7 rokov a k tomuto dopravu ZDARMA.

Biele popisovatelné tabule (tzv. Whiteboardy) sa dodávajú s 3 druhmi povrchov.

  • Nemagnetické popisovacie tabule - biely popisovací povrch je vytvorený melamínovou doskou; tento typ tabuľky je dostačujúci pre bežné použitie v kanceláriách
  • Magnetické tabule - povrch tabule je tvorený plechom, ktorý je opatrený kvalitným odolným bielym lakom; vďaka kovovému podkladu umožňujú magnetické tabule navyše umiestnenie poznámok či iných dokumentov pomocou magnetov; vďaka svojim vlastnostiam a odolnosti patria tieto tabule medzi najpredávanejšie a odporúčame je pre bežné použitie v kanceláriách, zasadacích miestnostiach, apod.
  • Keramické tabule - predstavujú najvyššiu kvalitu povrchu tabúľ. Základom týchto tabúľ opäť plechová tabuľa, na ktorú je nanesená keramická vrstva, ktorá je následne vypálená pri vysokej teplote 800 ° C; Keramické tabule sú vďaka tomu veľmi odolné proti poškriabaniu a vďaka podkladovému na nich možno používať aj magnety. Tieto typy tabúľ odporúčame do škôl, školiacich miestností a všade tam, kde sa očakáva časté používanie.

Ponúkame kvalitné nemagnetické a magnetické popisovacie tabule a keramické tabule v pevnom hliníkovom ráme. Tabule môžete vyberať z niekoľkých prevedení a rozmerov.

Odporúčame dokúpiť

Pre písanie na tabule využívajte tzv. Za sucha stierateľné popisovače. Nepoužívajte popisovače na flipcharty alebo iné fixky. Pre mazanie odporúčame textilné čističe alebo magnetické huby. Ponúkame tiež praktické a cenovo výhodné sady príslušenstva k tabuliam.

Pokiaľ chcete tabule umiestniť do priestoru, odporúčame buď pojazdné otočné tabule alebo univerzálny pojazdný stojan na tabule.

Všetko potrebné nájdete v sekcii Príslušenstvo k popisovacím tabuliam.

Filtrovať produkty
1-30 z 84 produktov
Zaradiť od: Základné Najlacnejšie Najdrahšie
123