Typy povrchov popisovacie tabule

13. 3. 2023

Materiál a typ povrchu popisovacie tabule je hlavným faktorom, ktorý určuje jej kvalitu a vhodnosť použitia. V ponuke nájdete tieto typy materiálov / povrchov popisovacích tabúľ:

Tabuľa s nemagnetickým povrchom

Ide o základné typy tabúľ, u ktorých je popisovacia plocha tvorená plastom - melamínom. Preto sú niekedy tieto tabule označované tiež ako melamínové tabule. Hlavnou výhodou týchto tabúľ je ich nízka cena. Ponúkané tabule sú napriek tomu kvalitné a sú vhodné pre občasné použitie v domácnosti alebo kancelárii.

Magnetické tabule

Popisovacie tabule s magnetickým povrchom sú najbežnejším typom tabúľ. Popisovacie povrch týchto tabúľ je z oceľového plechu, na ktorom nanesená vrstva bieleho laku, ktorý je odolný proti poškriabaniu. Výhodou magnetických tabúľ je možnosť použitia magnetov napríklad pre prichytenie poznámok, informácií, apod. Magnetické tabule sú vhodné pre bežné použitie vo firmách, rokovacích alebo prezentačných miestnostiach, a podobne.

Keramické tabule

Popisovacie tabule s keramickým povrchom predstavujú najkvalitnejší typ popisovacích tabúľ. Povrch je tvorený oceľovým plechom, na ktorom je nanesená keramická vrstva a vypálená pri vysokej teplote 800 ° C. Vďaka tomu získa tabule vysokú odolnosť proti poškriabaniu. Keramické tabule sú vhodné pre časté použitie v kancelárii, školiacich a rokovacích miestnostiach alebo v školách.

Pre použitie v školách ponúkame aj zelené keramické tabule, ktoré sú vhodné pre popis kriedami.

Tabuľa s projekčným povrchom

Tieto projekčné tabule sú vyrobené z oceľového plechu, na ktorom je špeciálna lakovaná vrstva bielej farby, ktorá neodráža svetlo. Vďaka tomu môžete túto tabuľu využiť ako pre písanie, tak i pre premietanie obrazu z projektora. Svojimi vlastnosťami sa tieto tabule hodí najmä do rokovacích a prezentačných miestností.

Sklenené popisovacie tabule

Tabule sú vyrobené z tvrdeného skla pod ktorým je plech, na ktorom je nanesená farebná vrstva. Vďaka tomu sú sklenené tabule magnetické. Magnety však musí byť extra silné, vyrobené z neodýmu - súčasťou balenia každej nami dodávané sklenené tabule sú 2 ks týchto magnetov. Na sklenené magnetické tabule sa používajú špeciálne tzv. Kriedové popisovače. Moderný štýlový vzhľad a perfektné prevedenie predurčuje sklenené magnetické tabule predovšetkým do kancelárií alebo domácností. Čistenie sklenených magnetických tabúľ možno vykonávať akýmkoľvek obrúskom, obrúskom z mikrovlákna, špongiou či prípravky na čistenie okien.

Kombinované tabule

Kombinované tabule sa skvele hodí ako nástenky lebo v sebe kombinujú biely magnetický povrch pre popis fixky a textilnú alebo korkovú časť pre prichytenie odkazov, poznámok či letákov.

Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys