Inšpirácia

 • 5 dôvodov, prečo si zaobstarať zdvíhací stôl

  5 dôvodov, prečo si zaobstarať zdvíhací stôl

  Uvažujete teraz nad kúpou výškovo nastaviteľného stola do Vašej pracovne alebo kancelárie, ale stále si nie ste istí, či splní všetky Vaše potreby, a aké sú jeho hlavné prínosy a výhody? V článku sme pre Vás spísali 5 dôvodov, prečo je zdvíhací stôl najmä pri sedavom zamestnaní naozaj nedoceniteľnou podporou.

  21. 11. 2023

 • INŠPIRÁCIA: Tipy na vianočné darčeky!

  INŠPIRÁCIA: Tipy na vianočné darčeky!

  Zháňate darček na Vianoce pre podnikateľov, hráčov PC hier, milovníka dizajnu či pre vášnivého záhradkára a domáceho majstra? U nás si vyberiete. Nechajte sa inšpirovať našimi tipmi na vianočné darčeky, ktoré Vám s výberom toho správneho vianočného darčeka pod stromček určite pomôžu.

  15. 11. 2023

 • NÁŠ TIP: Ohrievače pre zimnú pohodu!

  NÁŠ TIP: Ohrievače pre zimnú pohodu!

  Potrebujete čo najskôr vyhriať studenú miestnosť v byte, komerčné priestory alebo rýchlo rozmraziť stroj? Máme pre Vás riešenie! Praktické a výkonné elektrické ohrievače, radiátory a priemyselné ohrievače!

  15. 11. 2023

 • 7 tipov: Ako vybrať ten správny policový regál?

  7 tipov: Ako vybrať ten správny policový regál?

  Zháňate regály do Vašej firmy, dielne, garáže či domácnosti a lámete si hlavu, ktoré budú tie pravé? Už nemusíte. Prinášame vám 9 tipov, ako vybrať ten správny regálový systém presne podľa Vašich potrieb.

  23. 10. 2023

 • Inšpirácia - Plotové systémy

  Inšpirácia - Plotové systémy

  Pozrite sa, ako môžete zostaviť plotové systémy z našej ponuky, a vďaka interaktívnym bodom rovno prejdite na tie správne diely.

  9. 10. 2023

 • 5 tipov: Ako vytvoriť vhodný priestor pre štúdium

  5 tipov: Ako vytvoriť vhodný priestor pre štúdium

  Vhodne zariadený študijný priestor je základom pre úspešné a efektívne učenie. Pokiaľ teraz zariaďujete priestor pre študenta alebo jednoducho hľadáte pokojné miesto pre svoje osobné štúdium a záujmy, spísali sme pre vás 5 tipov, ktoré Vám pomôžu vytvoriť ideálne prostredie pre koncentrovanú prácu a učenie.

  31. 7. 2023

 • 7 tipov: Ako prežiť horúce letné dni v kancelárii

  7 tipov: Ako prežiť horúce letné dni v kancelárii

  Vonkajšie teploty opäť stúpajú do astronomických výšin a Vy si neviete rady, ako sa v uzavretom priestore v práci čo najviac schladiť? Prinášame Vám 7 tipov, ktoré Vám v boji proti neznesiteľnému teplu pomôžu. Čítajte viac v článku.

  17. 7. 2023

 • Dažďová voda: Ako ju využiť a uchovávať?

  Dažďová voda: Ako ju využiť a uchovávať?

  Chceli by ste pri spotrebe vody vo Vašej domácnosti, firme alebo na záhrade uľaviť nielen svojej peňaženke, ale aj prírode? Dažďová voda predstavuje nevyčerpateľný zdroj, ktorý môže byť využívaný na rôzne účely. V tomto článku sa pozrieme na výhody a spôsoby využitia dažďovej vody, rovnako ako na dôležité aspekty jej uchovávania.

  15. 6. 2023

 • Závesný systém STORIA – Z čoho sa skladá?

  Závesný systém STORIA – Z čoho sa skladá?

  Hľadáte do svojej garáže, predajne alebo dielne závesný systém, ktorý Váš tovar, náradie alebo dokonca záhradné náčinie uloží efektívne na svoje miesto a pritom prehľadne a esteticky? Preskúmajte závesný systém Storia, ktorý so sebou vrátane úspory priestoru na zemi prináša aj vlnu príslušenstva na umiestnenie akéhokoľvek druhu tovaru a vecí!

  29. 5. 2023

 • 9 tipov: Ako vhodne prezentovať tovar na predajni?

  9 tipov: Ako vhodne prezentovať tovar na predajni?

  Otvárate novú predajňu a premýšľate nad jej budúcim zariadením alebo len chcete svoj súčasný obchod preorganizovať, aby ste zvýšili záujem zákazníkov o Vaše produkty? Máme pre Vás 9 tipov, ktoré Vám pomôžu vhodne prezentovať tovar v predajni a tým zlepšiť aj Vaše predajné výsledky.

  25. 5. 2023

Kategórie článkov
Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys