Novinky a inšpirácie

 • NOVINKA: Riad pre Vaše stolovanie aj varenie!

  NOVINKA: Riad pre Vaše stolovanie aj varenie!

  Najnovšie ponúkame výber všetkého, čo potrebujete pre štýlové a praktické stolovanie od servírovacích tácok, cez hrnčeky, čajové sety, misky, taniere, poháre, príbory a ďalšie vybavenie. V profesionálnej i domácej kuchyni potom určite oceníte aj kvalitný kuchynský riad.

  14. 5. 2024

 • AKČNÝ KATALÓG 2024/03 je tu!

  AKČNÝ KATALÓG 2024/03 je tu!

  AKTUÁLNY prehľad tých najzaujímavejších produktov, inšpirácie a akcií 1+1 ZADARMO z rôznych kútov nášho sortimentu na jednom mieste je opäť tu! Teraz tiež s množstvom noviniek, ktoré rozšírili našu jarnú aj letnú ponuku! Prezrite si náš aktuálny propagačný katalóg už teraz!

  13. 5. 2024

 • TRIVIA: Stoly do jedálne aj rokovacie miestnosti

  TRIVIA: Stoly do jedálne aj rokovacie miestnosti

  Hľadáte robustné a vysoko odolné stoly do jedálne alebo zasadacej miestnosti? Objavte kolekciu stolov TRIVIA s doskou v dekoroch prírodného dreva a elegantnou kovovou konštrukciou vhodnou do rokovacej miestnosti aj vyťažených jedálnych prevádzok. Preskúmajte všetky výhody stolov TRIVIA už teraz.

  13. 5. 2024

 • NOVINKY: Kancelárske stoličky JILL a JAMES

  NOVINKY: Kancelárske stoličky JILL a JAMES

  Rozširujeme pre Vás ponuku ergonomických a cenovo výhodných kancelárskych stoličiek o nové modely v akcii 1+1 ZADARMO! Zoznámte sa s kancelárskymi stoličkami JILL a JAMES, ktoré Vám zaistia nielen praktickú oporu, ale aj potrebné pohodlie pri Vašom každodennom sedení za počítačom. Všetky nové kancelárske stoličky nájdete navyše rovno aj v akcii 1+1 ZADARMO!

  7. 5. 2024

 • NÁŠ TIP: Kancelársky nábytok MIRELLI A+!

  NÁŠ TIP: Kancelársky nábytok MIRELLI A+!

  Funkčnosť, každodenná praktickosť a výhodná cena. To je kancelársky nábytok MIRELLI A+ charakteristický svojou jednoduchosťou a praktickým využitím. Preskúmajte všetky prvky kancelárskeho nábytku MIRELLI A+ v útulných drevených dekoroch už teraz!

  6. 5. 2024

 • NÁŠ TIP: Šatníková lavica v akcii 1+1 ZADARMO

  NÁŠ TIP: Šatníková lavica v akcii 1+1 ZADARMO

  Hľadáte spoľahlivé šatníkové lavice pre Vašu prevádzku, športoviská, školu alebo telocvičňu? Máme pre Vás tip! Vyberajte šatníkové lavice v príjemnej akcii 1 +1 ZADARMO!

  26. 4. 2024

 • OZNÁMENIE: Výpadok našich komunikačných služieb

  OZNÁMENIE: Výpadok našich komunikačných služieb

  Vážení zákazníci, dňa 25.04.2024 v čase od 5:00 - 11:00 došlo na našich webových stránkach k výpadku komunikačných služieb. Správy, zaslané v tomto čase na naše e-mailové adresy, neboli doručené. Ospravedlňujeme sa za komplikácie. Viac tu.

  25. 4. 2024

 • NOVINKA: Konferenčné stoličky MILK

  NOVINKA: Konferenčné stoličky MILK

  Zoznámte sa s novými konferenčnými stoličkami MILK! Nové stohovacie plastové konferenčné stoličky MILK so stabilnou kovovou konštrukciou Vás zaujmú nielen jednoduchou údržbou, ale aj elegantným, minimalistickým dizajnom. Dostupné v 4 farebných variantoch. Preskúmajte všetky výhody už teraz!

  24. 4. 2024

 • NÁŠ TIP: Vybavenie pre vlastnú knižnicu

  NÁŠ TIP: Vybavenie pre vlastnú knižnicu

  Snívate o vlastnej knižnici cez celú stenu alebo len hľadáte kvalitný policový, nástenný regál na uloženie menšieho množstva kníh? Zostavte si ideálnu knižnicu presne podľa vašich predstáv už teraz!

  22. 4. 2024

 • NOVINKA: Konferenčná stolička PLUS

  NOVINKA: Konferenčná stolička PLUS

  Zoznámte sa s novými konferenčnými stoličkami PLUS! Nové stohovacie plastové konferenčné stoličky PLUS v elegantnom a ľahko umývateľnom dizajne Vás zaujmú najmä svojou zacvakávacou a ľahko prenosnou konštrukciou. Dostupné v 4 farebných variantoch. Preskúmajte všetky výhody už teraz!

  22. 4. 2024

Kategórie článkov
Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys