Novinky a inšpirácie

 • NOVINKA: Stoličky a kreslá zmontujeme za Vás!

  NOVINKA: Stoličky a kreslá zmontujeme za Vás!

  Uvažujete nad kúpou kancelárskych stoličiek či kresiel, ale robíte si starosti s ich montážou? Nechajte montáž stoličiek na nás! Kancelárske stoličky Vám novo v rámci doplnkovej služby MONTÁŽ + odborne zmontujeme priamo u nás na sklade ešte pred ich samotným odoslaním!

  29. 11. 2023

 • NÁŠ TIP: Prenosné a príručné pokladne s EURO mincovníkmi

  NÁŠ TIP: Prenosné a príručné pokladne s EURO mincovníkmi

  Rozširujeme pre Vás ponuku príručných a prenosných pokladní s EURO mincovníkom o nové produkty. Preskúmajte nové pokladne, priehradky aj EURO mincovníky už teraz.

  23. 11. 2023

 • 5 dôvodov, prečo si zaobstarať zdvíhací stôl

  5 dôvodov, prečo si zaobstarať zdvíhací stôl

  Uvažujete teraz nad kúpou výškovo nastaviteľného stola do Vašej pracovne alebo kancelárie, ale stále si nie ste istí, či splní všetky Vaše potreby, a aké sú jeho hlavné prínosy a výhody? V článku sme pre Vás spísali 5 dôvodov, prečo je zdvíhací stôl najmä pri sedavom zamestnaní naozaj nedoceniteľnou podporou.

  21. 11. 2023

 • NOVÉ: Klietkové vozíky aj voľne stojace kontajnery!

  NOVÉ: Klietkové vozíky aj voľne stojace kontajnery!

  Hľadáte praktické a pohodlné riešenie pre manipuláciu s tovarom a materiálom v sklade alebo na predajni? Zoznámte sa s novými skladacími rollkontajnermi a voľne stojacimi kontajnermi, ktoré najnovšie rozširujú našu ponuku!

  20. 11. 2023

 • INŠPIRÁCIA: Tipy na vianočné darčeky!

  INŠPIRÁCIA: Tipy na vianočné darčeky!

  Zháňate darček na Vianoce pre podnikateľov, hráčov PC hier, milovníka dizajnu či pre vášnivého záhradkára a domáceho majstra? U nás si vyberiete. Nechajte sa inšpirovať našimi tipmi na vianočné darčeky, ktoré Vám s výberom toho správneho vianočného darčeka pod stromček určite pomôžu.

  15. 11. 2023

 • NÁŠ TIP: Ohrievače pre zimnú pohodu!

  NÁŠ TIP: Ohrievače pre zimnú pohodu!

  Potrebujete čo najskôr vyhriať studenú miestnosť v byte, komerčné priestory alebo rýchlo rozmraziť stroj? Máme pre Vás riešenie! Praktické a výkonné elektrické ohrievače, radiátory a priemyselné ohrievače!

  15. 11. 2023

 • NÁŠ TIP: Vybavenie pre konferenčné priestory

  NÁŠ TIP: Vybavenie pre konferenčné priestory

  Vhodne zariadený konferenčný priestor je základom pre všetky úspešné a efektívne porady a firemné rokovania. Vybrali sme preto pre vás to najpredávanejšie vybavenie, ktoré by malo tvoriť súčasť každej správne vybavenej zasadacej miestnosti.

  9. 11. 2023

 • NOVINKA: Bezpečnostné kamery a stolné mikrofóny NICEBOY

  NOVINKA: Bezpečnostné kamery a stolné mikrofóny NICEBOY

  Predstavujeme Vám najnovšie prírastky v našom sortimente! Prinášame do našej ponuky inovatívne bezpečnostné kamery, stolné mikrofóny aj webkamery NICEBOY, ktoré sú navrhnuté tak, aby splnili aj tie najnáročnejšie požiadavky na kvalitu zvuku i obrazu a spoľahlivosť pri zabezpečení. Preskúmajte ich všetky už teraz.

  6. 11. 2023

 • NOVINKA: Rozširujeme kategóriu ŠATNÍKOVÉ SKRINKY!

  NOVINKA: Rozširujeme kategóriu ŠATNÍKOVÉ SKRINKY!

  Hľadáte šatníkové skrinky v zaujímavých farbách a s vysokou mierou zabezpečenia pre Vaše priestory? Máme pre Vás novinku! Kategóriu šatníkových skriniek rozširujeme o veľké množstvo nových šatníkových skriniek so širokou škálou farieb, prevedení aj zámkov, ktoré zapadnú do akéhokoľvek priestoru! Vyberajte medzi novými modelmi šatníkových skriniek už teraz!

  1. 11. 2023

 • 7 tipov: Podľa čoho vyberať šatňové skrinky?

  7 tipov: Podľa čoho vyberať šatňové skrinky?

  Pokiaľ vyberáte šatňové skrinky pre svojich zamestnancov alebo hostí, máme pre Vás 7 informácií a tipov, ktoré Vám pomôžu pri orientácii a výbere ideálneho typu, ktorý bude presne vyhovovať prevádzkovým podmienkam a Vašim predstavám.

  30. 10. 2023

Kategórie článkov
Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys