Novinky a inšpirácie

 • 5 tipov: Ako vybrať záhradný nábytok

  5 tipov: Ako vybrať záhradný nábytok

  Zostavili sme pre Vás 5 tipov, ktoré Vám s výberom toho správneho záhradného nábytku a vonkajšieho posedenia pomôžu [ľahko a rýchlo].

  17. 6. 2024

 • NOVINKA: Uľahčite si prácu s drevom!

  NOVINKA: Uľahčite si prácu s drevom!

  Hľadáte praktických pomocníkov na rezanie a uloženie palivového dreva? Predstavujeme Vám nové stojany na drevo, ktoré Vám uľahčia prácu s drevom a vyriešia aj jeho elegantné uloženie. Majte dostatok palivového dreva vždy po ruke a preskúmajte všetky kovové stojany na drevo už teraz.

  17. 6. 2024

 • NÁŠ TIP: Semišové pohovky a kreslá

  NÁŠ TIP: Semišové pohovky a kreslá

  Hľadáte pohodlný a útulný kus sedacieho nábytku, ktorý Vaše návštevy zaujme na prvý pohľad a navyše je aj ľahko čistiteľný? Semišové pohovky kombinujú útulnosť, praktickosť aj hravé farby – preskúmajte ich všetky už teraz!

  12. 6. 2024

 • Kancelársky nábytok PRIMO WOOD

  Kancelársky nábytok PRIMO WOOD

  Zoznámte sa s kolekciou PRIMO WOOD. Kancelárskym nábytkom priamo z výroby B2B Partner ktorého hlavnou dominantou je prevedenie všetkých prvkov v dezénoch dreva. Nechajte sa očariť hrejivými tónmi dreva vo Vašej kancelárii a preskúmajte všetky jeho prvky už teraz.

  10. 6. 2024

 • NOVÉ: Nástenné pevné a sklopné police pre každý priestor!

  NOVÉ: Nástenné pevné a sklopné police pre každý priestor!

  Potrebujete vo Vašej miestnosti zaplniť holé steny? Zoznámte sa s novými nástennými policami, ktoré vám pomôžu nielen efektívne doplniť úložný priestor, ale zároveň ho vďaka uloženým predmetom aj príjemne zútulnia. Pevné a sklopné police s nerezovými konzolami je možné vyberať až v 5 farebných variantoch a 4 hĺbkach.

  10. 6. 2024

 • 7 tipov: Ako vybrať kancelársku stoličku podľa typu postavy

  7 tipov: Ako vybrať kancelársku stoličku podľa typu postavy

  Aby sa Vám aj pri dlhšom sedení za počítačom pohodlne a efektívne pracovalo, potrebujete na to správnu oporu. Základ kancelárskeho pracoviska tvorí práve vhodne vybraná stolička, ktorá je vybraná s prihliadnutím na Vaše potreby, proporcie a dispozície! Pripravili sme pre Vás 7 tipov, ako si vybrať stoličku podľa typu postavy [ľahko a rýchlo]

  7. 6. 2024

 • 30% ZĽAVA na vybrané kancelárske stoličky!

  30% ZĽAVA na vybrané kancelárske stoličky!

  Zháňate pohodlnú kancelársku stoličku do kancelárie či domácej pracovne za príjemnú cenu? Už nemusíte! Kancelárske stoličky u nás nakúpite teraz ešte výhodnejšie. Vybrané kancelárske stoličky máme pre Vás najnovšie so zľavou až 30%! Preskúmajte všetky zľavnené varianty už teraz!

  5. 6. 2024

 • NOVINKA: Šatníkové lavičky s čiernou konštrukciou!

  NOVINKA: Šatníkové lavičky s čiernou konštrukciou!

  Predstavujeme Vám naše nové šatníkové lavičky, ktoré prichádzajú v deviatich farebných variantoch dosiek, krásne kontrastujúcich s elegantnou čiernou konštrukciou. Tieto praktické lavičky sú dostupné v 3 najbežnejších dĺžkach, aby vyhovovali všetkým Vašim potrebám. Objavte všetky ich výhody už teraz!

  3. 6. 2024

 • NOVINKY: Kancelárske stoličky MARCUS a JONES

  NOVINKY: Kancelárske stoličky MARCUS a JONES

  Predstavujeme Vám ďalšie novinky, ktorými najnovšie rozširujeme našu ponuku kancelárskych stoličiek a kresiel. Zoznámte sa s výhodami stoličiek MARKUS a JONES už teraz.

  29. 5. 2024

 • NÁŠ TIP: Dielenský nábytok HOBBY III

  NÁŠ TIP: Dielenský nábytok HOBBY III

  Rad dielenského nábytku HOBBY III vybaví Vašu garáž či dielňu všetkým potrebným. Ponúka širokú škálu stolov, skríň a závesných panelov, vďaka ktorým hravo vytvoríte cenovo priaznivú a najmä úplne variabilnú zostavu dielenského nábytku. Preskúmajte všetky prvky radu dielenského nábytku HOBBY III v elegantnej kombinácii brezy a odtieňov sivej už teraz!

  27. 5. 2024

Kategórie článkov
Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys