INŠPIRÁCIA: Tipy na vianočné darčeky!

15. 11. 2023

Zháňate darček na Vianoce pre podnikateľov, hráčov PC hier, milovníka dizajnu či pre vášnivého záhradkára a domáceho majstra? U nás si vyberiete. Nechajte sa inšpirovať našimi tipmi na vianočné darčeky, ktoré Vám s výberom toho správneho vianočného darčeka pod stromček určite pomôžu.

Väčšiu časť vianočných tipov na darček máme navyše skladom s dostatočnou zásobou, a tak sa pri ich objednaní nemusíte báť, že by nestihli doraziť do Vianoc. Produkty obvykle dostanú zákazníci do druhého dňa, pokiaľ nie je pri tovare uvedené inak.

Darčeky pre manažérov a podnikateľov

Vymyslieť ten správny a trefný vianočný darček môže byť niekedy skutočná výzva, nieto ešte pre podnikateľov či manažéra, ktorý je večne v jednom kole. Prinášame Vám tipy pre ten správny darček, ktorý ho nielen poteší, ale zároveň mu môže napríklad aj spríjemniť jeho prácu doma alebo v kancelárii.

1. Držiaky na mobil a tablet – Ideálne pre manažérov, ktorí potrebujú mať svoje pracovné zariadenia neustále po ruke, zaisťujú praktické a bezpečné umiestnenie mobilu či tabletu pri práci či jednaniach
2. Podložky pod notebook – umožňuje lepšiu ventiláciu notebooku a predchádzajú aj bolesti zápästia a krčnej chrbtice
3. Podložka pod nohy – spríjemní dlhé sedenie a minimalizuje únavu a opuchy nôh
4. Zdravotná balančná stolička – vhodná na cvičenie aj pri práci, podporuje aktívne sedenie, posilňuje správne držanie tela
5. Plánovacia tabuľa – ideálna pre organizáciu a vizualizáciu plánov a projektov priamo nad pracovným stolom, skvelý doplnok k diáru
6. Kožené kreslá – potrebná opora pri dôležitých rozhodnutiach, ktorá kombinuje pohodlie a eleganciu
7. Zdvíhacie stoly – pomáhajú udržiavať flexibilitu medzi sedením a státím, podporujú zdravšie pracovné prostredie


Každý z týchto darčekov ponúka manažérom a podnikateľom praktické výhody, ktoré im pomôžu nielen zlepšiť organizáciu a ergonómiu ich pracovného prostredia, podporiť zdravie a pohodlie pri práci, ale aj zvýšiť efektivitu a kvalitu ich pracovného života.

Darčeky pre gamerov

Zháňate naopak darček pre počítačového maniaka či vášnivého hráča PC hier? Už nemusíte! Vytvorili sme pre Vás zoznam 5 tipov, ktoré Vám s darčekom aj pre náročných nadšencov on-line sveta určite pomôžu! Urobte Vášmu dieťaťu, partnerovi či kamarátovi radosť a pomôžte mu vytvoriť štýlový a zdravý brloh pre dlhé hranie za počítačom.

1. Herná stolička - základná výbava každého hráča, dynamické sedenie, slúži ako ergonomická podpora pre dlhé herné seansy, znižuje únavu chrbta a krku.
2. Herné výškovo nastaviteľné stoly - Možnosť prispôsobiť výšku stola podľa potrieb hráča, možnosť prekladať sedenie s hraním v stoji
3. Držiaky na monitory - Umiestnia monitor do ideálnej polohy, vzdialenosti aj sklonu pre najlepší herný zážitok, minimalizujú námahu očí.
4. Podložka pod notebook - Zaisťuje lepšie prúdenie vzduchu, čo môže pomôcť s chladením herných notebookov aj počas intenzívneho hrania.
5. Stojan na mobil a tablet - pre pohodlnú a stabilnú podporu telefónu či tabletu počas hrania, umožňuje ľahký prehľad nad komunikáciou s priateľmi
Tieto darčeky sú pre hráčov PC hier skvelým a veľmi praktickým prídavkom. Prinášajú nielen ergonomické sedenie, pomáhajú udržať zariadenie v optimálnom stave počas dlhých herných večerov a navyše aj maximalizujú herný zážitok.

Darčeky pre milovníkov pohodlia a dizajnu

Ak existuje niečo, čo majú milovníci dizajnu a pohodlia spoločného, ​​je to rozhodne príjemná atmosféra a mnohokrát nevšedný kúsok nábytku či praktická vychytávka, ktorá im spríjemní chvíle pokoja. Prichystali sme pre Vás 6 tipov, ktoré Vám s výberom vhodného darčeka pre milovníkov dizajnu a pohodlia pomôžu.

1. Patchwork kreslá - Skvelá kombinácia pohodlia a originálneho dizajnu do každého relaxačného kútika, pridá do miestnosti zaujímavý vizuálny prvok.
2. Stolové lampy - Osviežujú a dopĺňajú interiér, poskytujú útulné osvetlenie na relaxáciu či čítanie.
3. Stojacie lampy - Efektívny dizajnový prvok, ktorý osvetľuje a zároveň zdôrazňuje atmosféru miestnosti.
4. Stojany na čítačku, mobil a tablet - Udržujú tieto zariadenia na požadovanej úrovni a dodávajú im štýlový vzhľad v interiéri.
5. Osobné knižnice CASCADE - Elegancia spojená s praktickosťou, umožňujú elegantné usporiadanie kníh a dekoratívny prvok pre domov.
6. Taburety - Funkčný a štýlový doplnok na sedenie alebo ako dekoratívny prvok v rôznych častiach domu.
Tieto darčeky pre milovníkov dizajnu a pohodlia sú skvelým spôsobom, ako spojiť estetiku s funkčnosťou v ich domácom prostredí. Každý z týchto predmetov ponúka kombináciu štýlového dizajnu a pohodlia, ktoré dokážu výrazne obohatiť a skvalitniť ich domov.

Darčeky pre záhradkárov a domácich majstrov

Každý domáci majster a remeselník určite ocení praktický darček, ktorý skutočne využije, a ktorý mu napríklad v jeho domácej výbave zatiaľ ešte chýba alebo si ho už dlhú dobu praje. Preskúmajte všetky tipy na darček pre záhradkárov a domáceho majstra už teraz. Z našej ponuky vyberáme napr.:

1. Súpravy záhradného náradia - Kompletné súpravy s rôznymi nástrojmi, ktoré uľahčujú prácu na záhrade a pomáhajú udržiavať vonkajšie priestory
2. Kufríky s Náradím - plne vybavené, ľahko prenosné a organizované riešenie, ideálne pre pohodlnú prácu doma aj vonku.
3. Kvalitný dielenský stôl - Skvelý pre domácich majstrov, poskytuje priestor pre prácu či kreatívne tvorenie, usporiadanie náradia pohodlne v zásuvkách
4. Pomôcky na meranie - Kvalitné meracie nástroje uľahčujú presné meranie pre menšie aj väčšie domáce, záhradné práce
5. Dielenské stoličky - Ergonomické stoličky pre pohodlie pri práci, pomáhajú minimalizovať únavu pri intenzívnej práci v dielni či záhradnom domčeku.


Tieto darčeky pre záhradkárov a domácich majstrov sú praktické a pomáhajú v ich každodennej práci. Každý z nich ponúka užitočné funkcie, ktoré uľahčujú prácu a zlepšujú prostredie, v ktorom pracujú.

Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys