Kancelársky nábytok PRIMO WOOD

10. 6. 2024

Nechajte sa očariť hrejivými tónmi dreva vo Vašej kancelárii. Zoznámte sa s kolekciou PRIMO WOOD. Kancelárskym nábytkom priamo z výroby B2B Partner ktorého hlavnou dominantou je prevedenie všetkých prvkov v dezénoch dreva. Celodrevený dizajn pôsobí celistvým dojmom a navodzuje pocit útulnosti.

Funkčné detaily a hrejivá klasika

Celá kolekcia PRIMO WOOD sa skladá z hlavných prvkov v podobe stolov, skríň, regálov, kontajnerov a kartoték. Ich vzájomnou kombináciou si jednoducho vytvoríte pracovné miesta podľa rozmanitých potrieb užívateľov.

Kancelársky nábytok PRIMO WOOD je vyrobený z pevnej laminovanej drevotriesky s hrúbkou 18 mm a olepený 1 mm ABS hranou. Všetky skrine a regály radu PRIMO WOOD sú vybavené pohľadovým chrbtom. Vďaka univerzálnosti dezénov je možné jednotlivé prvky radu PRIMO WOOD skvele kombinovať aj s ostatným nábytkom z výroby B2B Partner. 

Aké dezény v rade PRIMO WOOD nájdete?

Prvky rady PRIMO WOOD je možné vyberať zo 6 atraktívnych dekorov:

  • breza
  • buk
  • čerešňa
  • wenge
  • orech
  • dub prírodný

Písacie stoly

Pracovné stoly PRIMO WOOD v sebe spájajú nielen vysokú kvalitu spracovania, ale aj príjemný pocit útulnosti a vlastného priestoru. Stoly z radu PRIMO WOOD ponúkame v rovnom, rohovom, ergonomickom i výškovo nastaviteľnom variante s celodrevenou či čiernou kovovou podnožou. Dosky stolov sú vyrobené z laminovanej drevotriesky 25 mm a olepené 2 mm ABS hranou.

Písacie stoly PRIMO WOOD s drevenými nohami


Doplnky k stolom PRIMO

Potrebujete rozšíriť Váš pracovný stôl, spojiť dva stoly k sebe alebo zaistiť pri práci kolegom väčšiu mieru súkromia? Pracovnú plochu je možné v prípade potreby rozšíriť pomocou stolovej prístavby či doplniť o paraván rôznych veľkostí, ktorý zvýši súkromie užívateľov.


Kontajnery

V prípade, že by Vám nestačil úložný priestor okolo pracovnej dosky, môžete Váš písací stôl doplniť aj o prístavné, mobilné kancelárske kontajnery alebo komody k stolu. Pojazdné kancelárske kontajnery ľahko schováte pod pracovnú dosku stola PRIMO WOOD. Prístavné kontajnery Vám naopak Vašu pracovnú dosku predĺžia.


Všetky kancelárske kontajnery PRIMO WOOD so zásuvkami sú plne uzamykateľné.

Kartotéky

Efektívne usporiadanie dokumentov, firemnej pošty a zmlúv vyriešia zásuvkové kartotéky, triediace regály a policové skrinky na dokumenty. Kartotéky PRIMO majú kovové prevedenie s drevenými čelami a sú vhodné najmä na uloženie dokumentov formátu A4. Pre vyššiu užívateľskú prívetivosť sú doplnené pojazdy so 100% výsuvom a centrálnym zamykaním, ktoré zaistia bezpečnosť uložených dokumentov.


Regály a knižnice

Celodrevené kancelárske regály a knižnice PRIMO WOOD dodajú Vašej kancelárii dodatočný úložný priestor, ktorý skvele doplní ostatný celodrevený nábytok vo Vašej kancelárii. Regály a knižnice PRIMO WOOD sú vhodné na uloženie zakladačov, boxov, ktoré potrebujete mať neustále po ruke a na očiach. Vyberať môžete regály a knižnice PRIMO WOOD rôznych rozmerov a prevedení.
Skrine a nízke skrinky

Na uloženie kancelárskych potrieb, odevov a ďalších predmetov je možné využiť aj uzamykateľné skrinky, skrine s policami alebo výsuvom. Podľa typu dverí je možné kancelárske skrine PRIMO WOOD vyberať vo variantoch s krídlovými, zasúvacími aj kombinovanými dverami či vo variante so zásuvkami na závesné zložky.


Doplnky k skriniam PRIMO

Regály a skrine PRIMO WOOD je možné doplniť o krídlové dvere rôznych veľkostí či praktické zásuvky na dokumenty a závesné zložky. V rámci triedenia dokumentov potom určite oceníte aj policovú vložku (niku) do skrine.
Vešiakové steny

Na odkladanie oblečenia a obuvi skvele poslúži vešiakové šatníkové steny, ktoré je možné vyberať podľa počtu háčikov aj podľa možnosti uskladnenia obuvi.


NÁŠ TIP: Kancelárske kuchynky

Potrebujete vo svojej kancelárii vytvoriť zázemie na prípravu kávy, čaju či na ohrievanie jedál pre Vašich zamestnancov? Máme pre Vás riešenie! Kancelársky nábytok PRIMO WOOD je možné pohodlne doplniť aj o praktické kancelárske kuchynky PRIMO v rovnakom dezéne!


Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys