Stojany na bicykle na zem

Vonkajšie stojany na bicykle určené pre kotvenie do zeme sú vyrobené z tuhých oceľových profilov a sú povrchovo upravené prevažne žiarovým zinkovaním alebo práškovaným lakom, čo zaručuje takmer neobmedzenú životnosť stojanov na bicykle. Z dôvodu možnosti kotvenia stojanov na bicykle k zemi k rôznym povrchom, kotviaci materiál ako sú kotvy, hmoždinky a skrutky nie sú priložené. Celkovo u nás môžete vyberať z 21 typov stojanov na bicykle na zem.

V našej ponuke nájdete aj obojstranné stojany, ktoré umožňujú státie kolies z oboch strán stojana. Vyberať môžete z 5 druhov obojstranných stojanov na bicykle na zem a z 8 druhov jednostranných stojanov.

Ponúkame aj 360° stojan na bicykle na zem, ktorý je určený pre 10 až 18 kôl. Pre náročnejších zákazníkov tu máme aj stojany s plochou pre reklamu.

Ak hľadáte vešiaky na bicykle, môžete si vybrať zo štyroch druhov. Na sortiment týchto bicyklov sa môžete pozrieť tu. Stojany na bicykle určené pre kotvenie do steny potom nájdete tu - vyberať môžete z troch typov.

Doprava je vždy ZADARMO a to kamkoľvek po Slovensku. Navyše poskytujeme záruku 7 rokov. Stojany máme skladom ihneď k odoslaniu.

Pre jednoduchší výber stojanov na bicykle môžete použiť náš užitočný filter, v ktorom môžete filtrovať podľa ceny, dostupnosti, počtu miest pre bicykle, typu montáže a farby.

Pokiaľ si nebudete istí, aký stojan na bicykle si zakúpiť, môžete nám zaslať otázku prostredníctvom chatu, ktorý nájdete v dolnom rohu stránky. Môžete tiež využiť našu bezplatnú linku, prípadne nám napísať e-mail.

Filtrovať produkty
1-14 z 14 produktov
Zaradiť od: Základné Najlacnejšie Najdrahšie