Kancelársky nábytok - zostavy

Potrebujete kancelársky nábytok? Vyberte si u nás! Ponúkame zostavy kancelárskeho nábytku v rôznych 19 radoch, rôznych dezénoch a cenových reláciách. Kancelársky nábytok radu Mirella A +, ARRISTO LUX a METAL máme skladom pripravený ihneď k dodaniu, ďalšie rady kancelárskeho nábytku dodávame do 3 dní! Samozrejmosťou je doprava ZADARMO kamkoľvek v SR a záruka 7 rokov.

Odporúčania pre výber kancelárskeho nábytku

Pri výbere kancelárskeho nábytku dbajte na funkčnosť, dizajn, bezpečnosť a predovšetkým na ergonómiou práce. Každý nábytok a predovšetkým pracovný stôl by mal byť prispôsobený danému užívateľovi, aby práca pri stole bola príjemná a nespôsobovala zdravotné ťažkosti.

Početnými štúdiami na ergonómiou práce bolo zistené, že optimálna šírka pracovného stola je 120-160 cm, hĺbka 80 cm, výška 72 cm. Prečítajte si viac informácií o požiadavkách na pracovné stoly.

Vyberte si kancelársky nábytok ľahko a rýchlo

Pre ľahšiu orientáciu v širokej ponuke prvkov kancelárskeho nábytku je každá rada nábytku rozdelená na: pracovné stoly, rokovacie stoly, zásuvkové kontajnery, skrine bez dverí (drevené regály), skrine s drevenými dverami, skrine s presklenými dverami (ak sú v danej rade nábytku k dispozícii) a ostatné príslušenstvom ako sú doplnky a nadstavby k stolom.

V pravej časti webu sa u každej rady nábytku zobrazuje náhľad dostupných dezénov nábytku.

Ak potrebujete kancelárske písacie stoly a nehľadáte stoly z konkrétnej nábytkovej rady, vyberte si v kategórii Kancelárske pracovné stoly, v ktorej nájdete všetky stoly z našej ponuky na jednom mieste. Výber stola vám uľahčí interaktívny filter podľa parametrov - rozmerov, typu, dezénu ...

Všetky skrine do kancelárie v našej ponuke nájdete kategórii Drevené kancelárske skrine, kde si ľahko a rýchlo výber skrine pomocou interaktívneho filter podľa rozmerov, dezénu alebo typu skrine.

Šetrite s nami!

Potrebujete kompletne vybaviť kanceláriu kancelárskym nábytkom? Určite sa na nás obráťte! Radi Vám pomôžeme s výberom a pripravíme Vám individuálnu ponuku. Ak už máte vybrané z našej ponuky kancelárskeho nábytku, určite využite on-line dopyt, ktorá Vám pomôže behom okamihu ušetriť Vaše peniaze.

Užitočné rady