Späť do: Skrine

Kancelárska policová komoda LAYERS, 3 zásuvky, 400x400x630 mm, biela / sivá

Kód tovaru: 611522
100 % zákazníkov je s týmto produktom spokojných.
Na sklade 3 ks (Expedujeme ihneď)
Objednajte dnes do 14:00, Zadarmo doručíme 23.3.2023
255 € bez DPH
306 € s DPH
ks

Spoločné parametre

Typ dverí zasúvacie
Rozmery š x h x v (mm) 400 x 400 x 630
Počet zásuviek 3
Výška (mm) 630
Šírka (mm) 400
Hĺbka (mm) 400
Hrúbka materiálu (mm) 18

Popis tovaru

Kancelárska policová komoda LAYERS skvele doplní Vaše pracovné miesto o potrebný úložný priestor, do ktorého ľahko schováte nielen všetko svoje oblečenie a obuv, ale aj nepotrebné dokumenty. Stane sa rovnako aj estetickým doplnkom. Každý kontajner, komoda a skriňa obsahuje minimálne jednu policu a sú tiež doplnené o ochranný prvok v spodnej časti, ktorý zabráni poškriabaniu či oderu podlahy pri premiestňovaní.

  • 18 mm široké dosky zlaminovanej drevotriesky
  • 1 mm ABS hrana v rovnakom dekore
  • PUSH systém bez madiel

ODOLNOSŤ A STABILITA

Kancelárska komoda LAYERS je vyrobená z kvalitnej laminovanej drevotriesky so šírkou 18 mm. Vďaka tomu vydrží nielen uloženie veľkého množstva dokumentov, ale zvládne aj časté premiestňovanie z miesta na miesto. Odolnosť kancelárskej policovej komody utvrdzuje aj 1 mm ABS hrana, ktorá chráni jej hrany proti potenciálnemu poškriabaniu vplyvom každodenného používania či premiestňovania.

Zásuvky a PUSH systém

Neoddeliteľnou súčasťou sú aj zásuvky na silných kovových pojazdoch, do ktorých jednoducho vložíte dôležité dokumenty, ktoré potrebujete mať po ruke. Zásuvky majú až 100% plnovýsuv, teda ihneď uvidíte celý ich obsah a vložíte do nich aj väčší zväzok dokumentov naraz.

Otváranie a zatváranie dverí zaisťuje kvalitný systém PUSH to open, ktorý predstavuje moderné a jednoduché riešenie otvárania a zatvárania dvierok či zásuviek pomocou jednoduchého zatlačenia. Systém PUSH zároveň podčiarkuje minimalistický dizajn celého radu LAYERS, pretože je bez úchytiek, teda už naďalej nemusíte premýšľať nad ladením úchytiek s ostatným nábytkom či tráviť čas ich čistením.

Lesklé chrómové nohy

Kancelárska komoda je postavená na kvalitných lesklých chrómových nohách. Chrómové nohy nielen komodu vyzdvihujú, poskytujú jej pevnú podporu, ale sú zároveň aj estetickým doplnkom, ktorý dodáva komode industriálny vzhľad. Aby nedošlo k poškriabaniu podláh sú nohy doplnené aj o priehľadné plastové zátky s rektifikáciou až 10 mm.

Objavte rad kancelárskeho nábytku LAYERS

Rad LAYERS je prvým nábytkom z kolekcie novej značky kancelárskeho nábytku PLAN, ktorá vznikla v spolupráci spoločnosti B2B Partner a dizajnérskej dvojice Lenka Damová a Boris Klimek. Rad nábytku LAYERS je nielen minimalistický, plný vrstiev, ale aj horizontálnych línií a za veľmi výhodnú cenu.

Oproti ostatným radom je rad LAYERS špecifický najmä svojimi vrstvami stolovej dosky, zvislými priehradkami pri stoloch a skrinkách aj dizajnom otvárania zásuviek na báze systému PUSH. V aktualizovanej kolekcii LAYERS nájdete všetko pre vybavenie plne funkčnej zdieľanej kancelárie či domácej pracovne s ešte väčším dôrazom na úložný priestor a ergonómiu pracoviska.

Vyberať môžete z 3 dezénov:

bílá

bílá/šedá

dub přírodní/dub mořený

STOLY

Pracovné stoly LAYERS najlepšie prezentujú základnú myšlienku vrstvenia, ktorá prestupuje celou kolekciou LAYERS. Pracovnú plochu tvoria 2 vrstvy dosiek, ktoré sú pri vybraných variantoch doplnené o priehradky, pri ktorých vzniká skrytý odkladací priestor. Písacie stoly SINGLE taktiež vrátane stálych variantov nájdete po novom navyše aj vo výškovo nastaviteľnom variante! Vrátane stolov SINGLE môžete vyberať aj pracovné stoly DOUBLE pre dvoch pracovníkov či rokovací stôl v tvare štvorca pre viac osôb.

KONTAJNERY

Pre rozšírenie úložného priestoru ihneď pri stole sme pre Vás pripravili aj nové pojazdné kontajnery aj prístavné skrinky k stolu, ktoré skvele zapadnú pod pracovný stôl LAYERS alebo ho doplnia o prídavnú pracovnú plochu.

SKRINE

Väčšie množstvo dokumentov, šanónov, knihy či iné predmety, ktoré v súčasnosti nevyužívate môžete uložiť aj do nových kancelárskych komôd, policových skríň s dverami či vysokých aj nízkych regálov, ktoré sme doplnili aj o praktické boxy. Naša ponuka sa tiež rozrástla o nové veľké knižnice i šatníkové skrine na uloženie kabátov, ktoré môžete vyberať vo variante so šatníkovou tyčou alebo výsuvom.

NÁSTĚNNÉ PANELY

Pre zavesenie kabátov určite oceníte aj praktické nástenné panely, pri ktorých jednoduchým nasunutím políc či závesných háčikov (voliteľné príslušenstvo) zo strany do drážky tak vytvoríte potrebný úložný priestor aj šatníkovú stenu, ktorá zaberie minimum miesta.

DOPLŇKY

Ku všetkým vyššie spomínaným prvkom kancelárskeho nábytku môžete tiež dokúpiť aj praktické doplnky, ktoré Vám zaistia nielen väčšiu mieru súkromia, ale najmä ešte viac rozšíria úložný aj pracovný priestor, čím ešte viac zdôraznia línie prestupujúce celou kolekciou. Medzi nové kancelárske doplnky radu LAYERS patria: