Späť do: Paravány

Paraván samostatný FUTURE, 1200 x 1739 x 820, grafit/biela

Kód tovaru: 6100685
100 % zákazníkov je s týmto produktom spokojných.
Na sklade 2 ks (Expedujeme ihneď)
Objednajte dnes do 14:00, Zadarmo doručíme 16.8.2022
120 € bez DPH
144 € s DPH
ks

Spoločné parametre

Šírka (mm) 1739
Výška (mm) 1200
Rozmery š x h x v (mm) 1739 x 18 x 1200

Popis tovaru

  • prvok z výroby B2B Partner
  • dizajnové a praktické riešenie pre väčší pokoj a oddelenie priestoru v kanceláriách
  • vyrábané v dezéne biela/grafitová a biela/dub

Rad kancelárskeho nábytku FUTURE je inšpirovaný snahou nás samých. Kvalitný a dizajnový nábytok tohto radu vyrábame v dvoch farebných variantoch. Bielu farbu sme v prvom prípade skombinovali s grafitom, v druhom sme zvolili dezén duba. FUTURE je ideálnym nábytkom v priestoroch s väčším počtom zamestnancov. Ponúka totiž dostatok úložného priestoru, ale zároveň vďaka paravánom poskytne dostatočné súkromie a pokoj pre prácu.


Kancelársky nábytok radu FUTURE je nielen moderný, ale tiež ponúka mnoho ergonomických vychytávok, ako sú napríklad výškovo nastaviteľné stoly. Výhodou tohto typu stolov je možnosť prispôsobiť si výšku dosky nielen do takej miery, aby sa vám pri ňom dobre sedelo, ale zároveň je možné výšku nastaviť tak, aby ste mohli pracovať aj v stoji, pokiaľ pre vás napríklad po pár hodinách začne byť sedenie nepríjemné .

Stoly môžete doplniť o vychytávku, ktorá umožňuje skryté vedenie káblov, ktoré je pod doskou stolov. Môžete sa preto rozlúčiť so drôtikmi, ktoré vám na pracovnej ploche prekážali.

Nemenej dôležitým faktorom je na pracovisku už spomínaný úložný priestor. Nielen, že s ním kancelársky nábytok radu FUTURE nešetrí, ale zároveň ponúka ich elegantné riešenie v podobe skriniek s push systémom.

Pevnosť a dlhú výdrž kancelárskeho nábytku FUTURE zaistia kvalitné laminované drevotrieskové dosky hrúbky 18 mm (pre stolové dosky hrúbky 25 mm). Všetko je ohranené 1 mm silnou ABS hranou. Pojazdy, kovania a PUSH otváranie sú od nemeckého výrobcu nábytkového kovania Hettich.