NOVINKY: Kancelárske stoličky MARCUS a JONES

29. 5. 2024

Predstavujeme Vám ďalšie novinky, ktorými najnovšie rozširujeme našu ponuku kancelárskych stoličiek a kresiel. Zoznámte sa s výhodami stoličiek MARKUS a JONES už teraz.

Kancelárska stolička MARCUS

Nová kancelárska stolička MARCUS so sedadlom aj operadlom z elegantnej EKO kože ponúka až 5 farebných variantov. Vďaka materiálu z EKO kože je stolička nielen vhodná pre alergikov, obojstranne priedušná, vysoko odolná proti oderu, ale aj zároveň veľmi pohodlná. Pre ešte pohodlnejšie sedenie je stolička vybavená synchrónnou mechanikou a čalúnenými opierkami rúk. Hliníkový kríž zaisťuje stoličke nosnosť až 150 kg. Kolieska sú vhodné pre tvrdé podlahy, ako sú plávajúce podlahy, parkety, betón, dlažba a pod.
Kancelárska stolička JONES

Druhou novinkou, ktorá rozširuje rady našej ponuky je kancelárska stolička JONES so sedadlom a operadlom z látky, ktorú u nás najnovšie nájdete v 2 farebných variantoch. Látkový poťah je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú stoličku, ktorá zaistí pohodlie a v zime aj príjemne zahreje.


Pre ešte pohodlnejšie sedenie nechýba synchrónna mechanika a plastové odnímateľné opierky rúk, ktoré si môžete v prípade potreby ľahko zo stoličky odobrať. Pre lepšiu ergonómiu je stolička doplnená aj o opierku hlavy s nastavením uhla a výšky aj pevnú bedrovú opierku.  Plastový kríž zaisťuje nosnosť až 150 kg. Kolieska sú vhodné pre tvrdé podlahy, ako sú plávajúce podlahy, parkety, betón, dlažba a pod.

Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys