LUCAS & EMOTION: Nové kancelárske stoličky s funkčnými detailmi!

12. 4. 2023

Predstavujeme Vám nové pohodlné kancelárske stoličky, ktoré Vás ohromia nielen funkčnými detailmi, ale aj minimalistickým dizajnom. Zoznámte sa s kancelárskymi stoličkami LUCAS & EMOTION, ktoré Vám poskytnú kvalitnú oporu po celý pracovný deň!
Obe nové kancelárske stoličky sú vhodné nielen do kancelárie, ale aj domácnosti. Disponujú sedadlom potiahnutým odolnou látkou. Operadlo z kvalitnej sieťoviny Vám potom pri oboch modeloch následne zaistí vysokú cirkuláciu vzduchu v oblasti chrbta, vďaka ktorej zvládnete bez obáv aj stresové pracovné situácie.

Kancelárska stolička EMOTION

Kancelárska stolička EMOTION Vás na prvý pohľad zaujme svojím minimalistickým spracovaním. Na pohľad druhý oceníte jej multifunkčný pohybový systém operadla, ktorý umožňuje nastavenie nielen výšky, ale aj dopredu – dozadu či do strany. Operadlo kancelárske stoličky EMOTION tak kopíruje polohu celého tela pri každom pohybe, a tým zaisťuje správne držanie tela aj pri celodennom sedení za počítačom.
Súčasťou kancelárskej stoličky EMOTION je aj synchrónny mechanizmus, 3D opierky rúk  a nylonové kolieska pre mäkké podlahy. Deklarovaná nosnosť je až 150 kg.


Kancelárska stolička LUCAS

Druhou novinkou je kancelárska stolička LUCAS, ktorú u nás nájdete rovno aj v akcii 1+1 ZADARMO! Kancelárska stolička LUCAS je vhodná do kancelárie aj na home office. Pohodlná opierka hlavy, integrovaná bedrová opierka aj hojdací mechanizmus Vám zaistí vysokú mieru pohodlia pri sedení. Tuhosť (sila) hojdania je možné regulovať v závislosti na Vašej hmotnosti.
Súčasťou kancelárskej stoličky LUCAS sú aj čalúnené odklápacie opierky rúk a nylonové kolieska pre mäkké podlahy. Deklarovaná nosnosť je 120 kg.


Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys