Späť do: Písacie stoly

Kancelársky pracovný stôl SEGMENT, 1620 x 800 x 750 mm, biela

Kód tovaru: 611599

Spoločné parametre

Rozmery š x h x v (mm) 1620 x 800 x 750
Šírka (mm) 1620
Hĺbka (mm) 800
Výška stola (mm) 750
Prevedenie rovný
Dĺžka pracovnej dosky (mm) 1620
Výška pracovnej dosky (mm) 18
Rozmer dosky (mm) 1620 x 800
Počet pracovných miest 1

Popis tovaru

Funkčné detaily

Celá kolekcia Segment sa skladá z niekoľkých hlavných prvkov ako sú pracovné stoly, regály, skrinky a ich menšie zostavy. Ich vzájomným prepojením vznikajú rôzne pracovné miesta s úložnými priestormi podľa pestrých potrieb používateľov. Celý nábytkový rad je vyrobený z laminovanej drevotriesky s hrúbkou 18 mm.

Pracovné stoly

Pracovné stoly sú vybavené otvormi s krytkami na vedenie elektrických káblov. Kvôli väčšej pevnosti sú stoly zo spodnej strany vystužené nenápadnou kovovou podperou. Pod stôl je možné tiež umiestniť držiak na káble v kovovom prevedení.

Úložný priestor

Úložný priestor je riešený buď otvorenými policami, ktoré svojim pevným rozmerom umožňujú komfortné ukladanie šanónov, alebo uzamykateľnou skrinkou, v ktorej si môžete schovať nielen pracovné veci, ale aj odev. Skrinku si môžete zvoliť s policami alebo so šatníkovou tyčou. U uzamykateľných skriniek je navyše možné ľubovoľné prestavenie políc podľa Vašich preferencií. Pokiaľ sú police väčšie ako by ste využili, môžete si do nich tiež vložiť praktickú priehradku na tlačoviny. Iste oceníte aj kombinované uzamykateľné skrinky ako súčasť regálov. Medzi ďalšie praktické riešenie úložného priestoru v kanceláriách patria aj kontajnery, ktoré skvele doplnia priestor pod pracovným stolom. Zásuvky so 100% výsuvom sa otvárajú jednoducho na dotyk.

Zostavy

Vyberajte zo širokej ponuky už nakombinovaných zostáv stolov a úložného priestoru. Chcete si vytvoriť recepciu? Nie je problém. Zostavy sú pohľadové zo všetkých strán. Môžete vyberať z napríklad zostavy v tvare L alebo U. To všetko je tiež možné v pravom a ľavom prevedení, takže kolekcia SEGMENT môže vyjsť v ústrety širokej škále zákazníkov. Doplnkom na recepciu je polička na odkladanie tašky či kabelky.