Novinky a aktuality

4.6.2020
Náš TIP

TIP pre mesiac jún: cateringový nábytok

Počas uplynulého štvrť roka mali spoločenské akcie utriem. Nie je teraz vhodná doba na to si tieto príležitosti nahradiť? Cateringový nábytok vám v mnohých prípadoch bude skvelým spoločníkom!
2.6.2020
Kancelária

Open space: Ideál alebo prežitok?

Najskôr sme ich poznali len z amerických filmov, po čase už sa ale dostali aj k nám. Reč je o kanceláriách typu open space. Ako už preklad napovedá, jedná sa o väčšiu kanceláriu s otvoreným priestorom, ktorú spolu zdieľa viac zamestnancov. Prvotné nadšenie vystriedajú často rozpaky z nedostatkov, ktoré tento štýl kancelárií má. Aké sú hlavné výhody a čo možno naopak považovať za tie najväčšie nevýhody? A čo zasadilo v poslednej dobe open space najväčšej ranu?
29.5.2020
AKCIA
Náš TIP

25% zľava na knižnice Silver Line

Nemusíte patriť medzi knihomoľov, aby ste vedeli oceniť kvalitnú a dizajnovú knižnicu. Momentálne u nás navyše na tie najlepšie kúsky môžete zaobstarať s 25% zľavu!
26.5.2020
1+1 ZADARMO
AKCIA
Náš TIP

1+1 ZADARMO: Konstrukt

Nadčasový dizajn, pohodlie a momentálne navyše aj akčná ponuka! Toto všetko je spojené s konferenčné stoličiek KONSTRUKT, ktorú ponúkame v troch farebných variantoch.
19.5.2020
Tipy a triky
Náš TIP

Jazyková výbava: ako si ju svojpomocne zlepšiť?

Jazykové zručnosti môžu byť v mnohých záležitostiach kľúčové. Napríklad už na samotnom pohovore. Pokiaľ k vám dorazí dvaja kandidáti s podobným profilom, ale jeden z nich má lepšiu jazykovú vybavenosť, potom má samozrejme často tiež väčšiu šancu na úspech.
14.5.2020
Novinka
Náš TIP

COVID-19: Produkty

Najlepšia obrana? Prevencia! Sme v tom s Vami a na základe početných otázok a prianí sme zaradili do nášho sortimentu produkty, ktoré sa v týchto dňoch hodí viac, ako inokedy.
12311
Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Pre viac informácií, navštívte prosím sekciu Všetko o nákupe. Súhlasím