Novinky a aktuality

29.4.2022

Akcia 1+1: Plastové regály TEMPO

Hľadáte ideálne riešenie na skladovanie vecí v kanceláriách, pivnici, garáži alebo domácnosti za príjemnú cenu? Plastové regály TEMPO teraz v akcii 1+1 Zadarmo! Akcia platí do vypredania zásob.
26.4.2022
Odporúčame
Tipy a triky
Náš tip

REPONIO: Závesný systém nielen do dielne!

Rozmýšľate, ako účinne využiť priestor a zároveň efektívne a bezpečne uložiť všetko potrebné? Vyskúšajte praktický a závesný systém REPONIO, vďaka ktorému budete mať všetko zavesené a teda ihneď po ruke!
20.4.2022
Odporúčame
1+1 ZADARMO
Akcia

FLER: Akcia 1+1 Zadarmo + 20% zľava!

Hľadáte 2 moderné stoličky s nadčasovým dizajnom a prepracovanými detailmi za príjemnú cenu? Zoznámte sa s kancelárskymi stoličkami FLER, ktoré u nás nájdete nielen v akcii 1 +1 Zadarmo, ale po novom navyše aj s príjemnou 20% zľavou!
19.4.2022
Novinka
1+1 ZADARMO
Náš tip

Zoznámte sa: Originálne patchwork stoličky SINGLE

Predstavujeme Vám ďalšiu novinku z radu pohodlných konferenčných stoličiek, ktorú sme rovno zasadili aj do príjemnej akcie 1+1 Zadarmo! Originálna konferenčná stolička SINGLE s motívom patchwork nielen, že ihneď oživí Váš pracovný priestor, ale zaistí aj maximum pohodlia aj pre každú Vašu návštevu!
11.4.2022
Akcia
Kancelária

15% zľava: Nábytok MIRELLI v dezéne dub sonoma

Máme pre Vás špeciálnu ponuku! Po novom u nás nakúpite obľúbený kancelársky nábytok MIRELLI v dezéne biela/dub sonoma so zľavou až 15%! Akcia platí iba do vypredania zásob.
7.4.2022
Novinka
Akcia
Náš tip

Veľký výpredaj skladu a zľavy až 66%

Veľký výpredaj skladu je tu! Kategóriu „VÝPREDAJ A ZĽAVY“ sme po novom rozšírili o nábytok s poslednou možnosťou nákupu, ktorý číta posledné kusy vybraných produktov i aktuálne zľavy až vo výške 66%! Ušetrite ešte viac a preskúmajte kategóriu spolu s nami ešte dnes.
12319