Novinky a aktuality

15.9.2022
Odporúčame
Tipy a triky
Náš tip

Paravány: Ako nielen efektívne oddeliť priestor

Pozitívnu atmosféru a sústredenie jednotlivcov v open space kancelárii môže často narušiť príliš veľa zvukových a vizuálnych vnemov v okolí. Ako tieto každodenné vnemy obmedziť či eliminovať a vytvoriť tak aj v open space pocit súkromia, bezpečia bez nepríjemných zvukov? Riešením sú moderné a najmä praktické paravány! Objavte ich výhody už teraz.

13.9.2022
1+1 ZADARMO
Akcia
Náš tip

Akcia 1+1: Kancelárske stoličky BUTTERFLY

Máte radi hravé farby a zároveň hľadáte pri stoličke pohodlie a vysokú priedušnosť? Vneste do svojej kancelárie pár motýľov a nezmeškajte nášho obľúbenca kancelárske kreslo BUTTERFLY v jedinečnej akcii 1+1 zadarmo!
8.9.2022

9 tipov: Ako zmierniť riziká sedavého zamestnania

Bolesti chrbta, nedostatok pohybu, pálenie očí či problémy so zažívaním? To je len zlomok zdravotných dôsledkov, ktorý trápi väčšinu ľudí so sedavým zamestnaním a predstavuje aj vysoký nápor na náš organizmus. Ako ale tieto zdravotné dopady eliminovať alebo ich aspoň zmierniť? Prinášame Vám 9 tipov, ako vyzrieť na sedavé zamestnanie a skryté zdravotné problémy s ním spojené!

30.8.2022
Novinka
Odporúčame
Náš tip

JAY & KENNY: Nové kancelárske stoličky s unikátnym dizajnom!

Predstavujeme Vám NOVINKY z radov veľmi priedušných kancelárskych stoličiek, ktoré Vás ohromia nielen funkčnými detailmi, pohodlnosťou, ale aj moderným dizajnom. Navyše Vám poskytnú vždy aj svieži prísun vzduchu v oblasti chrbta a taktiež správnu podporu pre Vaše ergonomické sedenie. Zoznámte sa s kancelárskymi stoličkami JAY & KENNY už teraz!

29.8.2022
Odporúčame
Tipy a triky

7 tipov: Relaxačná zóna pre zamestnancov

Chcete, aby Vaši zamestnanci boli oddýchnutí, plní energie, sily a odhodlania po celú pracovnú dobu? Prinášame Vám 7 tipov, ako ľahko vytvoríte relaxačnú zónu, ktorá nielen, že dobije baterky všetkým Vašim zamestnancom, ale zároveň bude mať aj pozitívny vplyv na firemnú kultúru!
25.8.2022
Novinka
Odporúčame
Náš tip

NOVINKA: Dizajnové akustické panely a paravány!

Chcete vo svojej miestnosti zaistiť pokojné prostredie bez nepríjemných rozliehajúcich sa zvukov? Zoznámte sa s novinkami tohto mesiaca! Prinášame Vám akustické panely, paravány aj nástenky, ktoré sme pre Vás najnovšie zaradili do našej ponuky! Preskúmajte ich výhody už teraz!

12323