/Novinky a inšpirácie

Novinky a inšpirácie

 • Dezény - Stolové dosky

  Dezény - Stolové dosky

  Predstavujeme Vám všetky dostupné dezény stolových dosiek na jednom mieste!

  23. 5. 2023

 • KATALOG 2023/03 je tu!

  KATALOG 2023/03 je tu!

  AKTUÁLNY prehľad najzaujímavejších produktov z rôznych častí nášho sortimentu na jednom mieste je opäť tu! Teraz opäť s množstvom noviniek, ktoré rozšírili našu jarnú/letnú ponuku! Pozrite si teraz náš aktuálny propagačný katalóg 2023/03!

  22. 5. 2023

 • Porovnanie produktov - ako na to?

  Porovnanie produktov - ako na to?

  Rozhodujete sa medzi niekoľkými finálnymi produktmi? Vyskúšajte funkciu „Porovnať“ označenú symbolom „váhy“, vďaka ktorej si produkty vložíte do praktického porovnávača. Porovnanie môžete ľahko zdieľať aj s ostatnými.

  17. 5. 2023

 • Náš tip: variabilné predajné regály!

  Náš tip: variabilné predajné regály!

  Premýšľate o zriadení nového obchodu alebo len chcete reorganizovať svoj súčasný obchod a hodili by sa vám nové regály? Máme pre Vás riešenie! Univerzálne predajné regály (regálové moduly) v bielej alebo tmavej antracitovej farbe sú nielen veľmi odolné a minimalistické, ale dajú sa aj flexibilne navzájom kombinovať.

  15. 5. 2023

 • Všetko, čo potrebujete pre svoju vonkajšiu akciu!

  Všetko, čo potrebujete pre svoju vonkajšiu akciu!

  Čaká Vás organizovanie vonkajšej akcie, alebo na poslednú chvíľu premýšľate, či ste na nič dôležité nezabudli? Poďte si to s nami zrekapitulovať! V článku sme pre Vás spísali pár tipov, ktoré Vám s organizovaním akcie určite pomôžu.

  5. 5. 2023

 • Ako na Bokashi kompostovanie?

  Ako na Bokashi kompostovanie?

  Radi by ste v byte kompostovali, ale na kompostovanie pomocou dážďoviek si netrúfate? Využite kompostovanie Bokashi! Jednu z najúčinnejších metód recyklácie kuchynského organického odpadu. Čo presne Bokashi kompostovaním získate a čo všetko je k tomu potrebné sme pre Vás spísali v tomto článku.

  28. 4. 2023

 • NOVÉ: Domáce kompostéry Bokashi

  NOVÉ: Domáce kompostéry Bokashi

  Chcete organický odpad vo Vašej domácnosti využiť na maximum? Radi by ste v byte kompostovali, ale na kompostovanie pomocou dážďoviek si netrúfate? Máme pre Vás novinku! Najnovšie u nás nájdete aj domáce kompostéry Bokashi! Zoznámte sa s ich výhodami!

  26. 4. 2023

 • Čo by nemalo chýbať v profesionálnej gastro prevádzke?

  Čo by nemalo chýbať v profesionálnej gastro prevádzke?

  Chystáte sa otvoriť svoju vlastnú prevádzkareň alebo riešite rekonštrukciu existujúcej reštaurácie, jedálne alebo otvárate nové bistro? Máme pre Vás pár tipov, čo by nemalo chýbať v profesionálnej gastro prevádzke!

  24. 4. 2023

 • NOVINKA: Skladacie nákupné vozíky

  NOVINKA: Skladacie nákupné vozíky

  Chodíte často na nákupy pešo alebo by sa Vám hodil praktický skladací pomocník s veľkým priestorom na prenášanie ťažkých vecí, ktorého môžete ľahko prenášať, skladať a mať ho vždy po ruke? Predstavujeme Vám nové skladacie nákupné vozíky! Ich výhody môžete preskúmať už teraz!

  19. 4. 2023

 • Shop Roku 2022: Obhájili sme cenu kvality!

  Shop Roku 2022: Obhájili sme cenu kvality!

  Prestížna súťaž ShopRoku 2022, usporiadaná stránkou Heureka.sk, tento rok zažila svoj 14. ročník. Medzi slovenskými e-shopami sme sa aj tentoraz umiestnili v kategórii Cena kvality v oblasti nábytku, kde sme obsadili 2. miesto.

  17. 4. 2023

Kategórie článkov

Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

 

Nakupovanie

Služby

O firme

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mieru