Novinky a aktuality

27.10.2020

Gastro nábytok: teraz s 30% zľavou!

Rozhodli ste sa využiť terajšiu situáciu k renovácii kuchyne, prípadne jej vylepšenie? Potom vás môže potešiť, že sme teraz nachystali na vybraný gastro nábytok 30% zľavu!
22.10.2020
NOVINKA

1 + 1 ZADARMO: Konferenčná stolička Mystic

Mystic je konferenčná stolička, ktorá svojim jednoduchým dizajnom a skvelými vlastnosťami patrí medzi jedny z najlepších kúskov, akými môžete vytvoriť miesto na sedenie napríklad v rokovacích miestnostiach, čakárňach, na recepciách a podobných miestach. A čo presne v sebe stolička Mystic skrýva?
20.10.2020
ODPORÚČAME
Náš TIP

Termoboxy: Doručené jedlo ako práve uvarené!

Uvariť výborné jedlo je základ úspechu. Ako ale zaistiť, že pokrmu na kvalite ani chuti neuberie jeho preprava k zákazníkovi? Máme pre vás ideálny tip!
14.10.2020
NOVINKA

Nový katalóg B2B Partner

Práve vychádza nový katalóg B2B Partner s viac ako 50 špeciálnymi akciami a novinkami z nášho sortimentu.
16.9.2020
ZĽAVA
Náš TIP

Pomôžte nám urobiť miesto odmenou za zľavu!

Akčné ponuky, kedy pri kúpe jedného kusu tovaru získate druhý kus zadarmo už u nás poznáte. Nedávno sme pre vás ale zriadili na našom webe tiež špeciálny kútik s tovarom, ktoré v našej ponuke čoskoro nebude mať miesto. Pomôžte nám urobiť priestor pre novinky a my vám za to ponúkneme vybrané posledné kusy s príjemnou zľavou!
3.9.2020
Náš TIP

Boj proti baktériám: Prakticky a výhodne

Dávkovače dezinfekciou sú v posledných mesiacoch nevyhnutnou súčasťou akýchkoľvek budov, kde sa koncentruje väčší počet ľudí. Na niektoré kusy z našej ponuky sme teraz nachystali zľavu.
12313
Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Pre viac informácií, navštívte prosím sekciu Všetko o nákupe. Súhlasím