Novinky a aktuality

18.1.2023
Novinka
Odporúčame
Tipy a triky
Náš tip

7 tipov: Ako vybrať ten správny držiak na TV na stenu?

Chcete si pri sledovaní televízie či hraní hier zaistiť maximálne pohodlie a pritom ušetriť aj miesto v priestore pomocou praktického držiaka na televíziu, ale neviete si rady s jeho výberom? Spísali sme pre Vás 7 tipov, podľa ktorých kritérií vyberať.
17.1.2023
Novinka
Odporúčame
Náš tip

NOVINKA: Držiaky na TV

Predstavujeme Vám prvé tohtoročné novinky z radov našich produktov, ktorými sú držiaky na TV. Držiaky na TV nielenže umožňujú umiestniť televíziu do ideálnej výšky a polohy, presne tak, ako potrebujete, ale navyše aj výrazne šetria miesto v priestore. Zoznámte sa s novými držiakmi na TV už teraz!

12.1.2023
Odporúčame
Tipy a triky
Náš tip

7 tipov: Ako archivovať dokumenty

S novým rokom prichádzajú na rad nielen nové predsavzatia, ale aj pravidelná inventúra, každoročná archivácia a likvidácia dokumentov s končiacou archivačnou lehotou. Viete ale ako na prípadnú skartáciu dokumentov alebo ako dlho dokumenty archivovať? 
9.1.2023
Odporúčame
Tipy a triky
Náš tip

7 tipov: Ako si efektívne naplánovať svoje ciele?

Každý z nás máme svoje vlastné ciele, plány a predstavy o budúcnosti. Ako ale tieto ciele a predstavy stanoviť v čase a vymedziť si presné postupy na ich dosiahnutie, ktoré budú naozaj fungovať? Prinášame Vám 7 tipov, ktoré Vám pomôžu efektívne naplánovať svoje ciele krok po kroku.

23.12.2022
Novinka
Odporúčame
Naše služby

Vianočná a novoročná prevádzka e-shopu

S koncom tohto roka a vianočnými sviatkami Vám opäť prinášame aj súhrnný prehľad o prevádzke nášho e-shopu v nasledujúcich dňoch a týždňoch. Ďakujeme Vám za Vašu priazeň a dôveru, ktorú ste nám prejavili v roku 2022 a prajeme pokojné prežitie Vianoc, pevné zdravie a všetko dobré po celý budúci rok 2023.

15.12.2022
Odporúčame
Tipy a triky
Náš tip

5 tipov: Vianočné darčeky pre zdravie a relaxáciu

Hľadáte univerzálny a praktický darček na Vianoce, ktorým určite nesklamete? Čo tak zaobstarať Vašim blízkym vianočné darčeky, ktoré ich nielen potešia, ale vnesú im do ich každodenného života ešte o kúsok viac zdravia a pohody? Prinášame Vám 5 tipov na praktické darčeky pre zdravie a relaxáciu.

12326