Novinky a aktuality

11.8.2020
Náš TIP

Prevencia s 16% zľavou

Pravidelné umývanie rúk je základom hygieny! Náš sortiment obsahuje všetko, čo pre čisté ruky môžete potrebovať. Tekuté mydlá, utierky, sušiče rúk či dezinfekciu

4.8.2020

Objednajte si u nás stoličky, a stôl dostanete ZADARMO!

Leto je v plnom prúde! Čo by ste povedali na zútulnenie terasky, alebo posedenie, kde si počas horúcich dní môžete oddýchnuť?
28.7.2020
1+1 ZADARMO

Etiketovacie kliešte Motex 1+1 ZADARMO

Etiketovacie kliešte sú neoddeliteľnou súčasťou väčšiny obchodov. Dokážu ušetriť prácu, ale tiež čas. Momentálne ich u nás môžete zakúpiť vo výhodnej akcii 1 + 1 ZADARMO!
23.7.2020
Novinka
Náš TIP

Novinka tohto leta: REPONIO

Tohtoročnou horúcou letnou novinkou je v našom sortimente praktické vybavenie REPONIO, ktoré obsahuje všetko, čo môžete v obchode (ale aj domácnosti) potrebovať k ideálnemu skladovaniu vecí.
21.7.2020
1+1 ZADARMO

Júlová vlna žeravých akcií

Surfujte s nami na vlnách nových akcií, ktoré sme si pre vás pripravili na mesiac júl/august. Ktoré to sú? Môžete si ich prejsť v našej kategórii Akcia 1 + 1 ZADARMO alebo priamo v našom katalógu.
14.7.2020

NÁBYTKOVÝ SEJF 30% ZĽAVOU!

Kto je pripravený, nie je prekvapený! Nezabudnite pred odchodom na dovolenku zabezpečiť svoje cennosti pred prípadnými zlodejmi. Nábytkové elektronické sejfy z našej ponuky vám k tomu budú skvelými pomocníkmi. Teraz sme vybrané kusy navyše zlacnili o 30%!
12312
Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Pre viac informácií, navštívte prosím sekciu Všetko o nákupe. Súhlasím