Parkovacie zábrany

Parkovacie zábrany a zahradzovacie stĺpiky slúžia na zahradenie vjazdu napríklad automobilov do peších zón, zahradenie vjazdu do parkov, vymedzenie plochy parkoviska, atď.

  • pevné (fixné) zahradzovacie stĺpiky a parkovacie zábrany sú nastálo upevnené k zemi a slúži k trvalému zahradenie prístupu, tieto stĺpiky sú tvorené kovovou rúrkou pevne prikotvenie k tanieru, pomocou ktorého je pätka priskrutkovaná k základu
  • u sklopného mechanizmu môžete stĺpik alebo parkovacie zábranu sklopiť na zem, stĺpik a parkovacia zábrana sú uzamykateľné (pri spätnom zdvihnutí sa stĺpik automaticky zamkne), trúbka so sklopným zariadením je ukotvená k tanieru alebo k pätnej doske. Sklopné stĺpiky sa používajú v prípadoch, keď je dočasne nutné zahradenie zrušiť z dôvodu upratovania peších zón, parkov, odvozu odpadkov, sprístupnenie parkovacej plochy, atď.

Povrchová úprava parkovacích zábran a zahradzovacie stĺpiky: práškový lak, alebo žiarový zinok. Zahradzovacie stĺpiky a parkovacie zábrany sú označené červenou výstražnou páskou. Skrutky na ukotvenie do zeme nie sú spravidla súčasťou dodávky, z dôvodov rôznych podložia (betón, asfalt, dlažba,..).

Filtrovať produkty
1-16 z 16 produktov
Zaradiť od: Základné Najlacnejšie Najdrahšie