Potrebujete kvalitný popolník za dobrú cenu? Vyberte si ten správny z nášho rozsiahleho sortimentu popolníkov. Vyberať môžete z viac ako 40 rôznych typov popolníka.

  • stojanové popolníky na zem - zo sortimentu 26 stojanových popolníkov si určite vyberiete ten správny. V ponuke máme kvalitné nerezové koše s popolníkom všetkého druhu, ale aj popolníky s dreveným obkladom. Ponúkame klasické plechové odpadkové koše s popolníkom, ale aj popolníky pre náročnejších zákazníkov.
  • závesné popolníky na stenu - ak potrebujete nástenný popolník na stenu, máme pre Vás 10 typov týchto praktických popolníkov, ktoré Vám ušetria miesto.
  • fajčiarske stojany a stolíky - pre náročnejších zákazníkov ponúkame reprezentatívny stojan s popolníkom, ktorý nájde využitie pred vchodmi do budov, v halách, hoteloch a pod. Tento stojan tiež vyniká veľmi stabilnou oceľovou konštrukciou s kovovou základňou, ktorú možno ukotviť do zeme. Fajčiarsky stôl s popolníkom, ktorý je tvorený čiernou vodeodolnou doskou, potom zaujme centrálnym popolníkom tlmiaci dym s jednoduchým vysypávaním do integrovaného odpadkového koša.

Doprava pre popolníky je vždy ZADARMO a to kamkoľvek do Českej republiky. Navyše poskytujeme záruku 7 rokov. Väčšinu popolníkov máme skladom ihneď k odoslaniu.

Pre jednoduchší výber popolníkov môžete použiť náš užitočný filter, v ktorom môžete popolníky vyhľadávať podľa prevedenia, farby, ceny alebo dostupnosti.

Pokiaľ si nebudete istí, ktorý popolník zakúpiť, môžete nám zaslať otázku prostredníctvom chatu, ktorý nájdete v dolnom rohu stránky.

Filtrovať produkty
1-30 z 46 produktov
Zaradiť od: Základné Najlacnejšie Najdrahšie
12