PLAN

PLAN Nábytok


PLAN je nová značka kancelárskeho nábytku. Naším cieľom je prinášať neopozeraný, originálny dizajn s pridanou hodnotou za prijateľnú cenu.

Staviame na skúsenostiach spoločnosti B2B PARTNER, získaných osemročnou pôsobnosťou v odbore výroby a predaja kancelárskeho vybavenia. Značka Plan má ambície rozšíriť nielen sortiment ponúkaný spoločnosťou B2B Partner, ale obecne dostupný sortiment kancelárskeho vybavenia na trhu a pozdvihnúť tak úroveň ponúkaných produktov v danom sektore o úroveň vyššie. Veríme, že naše produkty vďaka svojej estetike, funkčnosti, osobnému prístupu a bezkonkurenčnému servisu nájdu svoje uplatnenie nielen v domácich pracovniach, ale tiež vo veľkých kancelárskych priestoroch.

Kreatívny tím, stojací za produktami značky PLAN je dizajnérske duo LENKA DAMOVÁ & BORIS KLIMEK.

Dvojica dizajnérov, zaoberajúcich sa hlavne produktovým a interiérovým dizajnom, svoje sily nespojili prvýkrát. Profesijne sú podpísaní pod rôznorodými projektami od návrhu drobných bytových doplnkov, cez výrobky určené do súkromných alebo verejných priestorov, až po väčšie interiérové a výstavné realizácie pre pestrý rad klientov.

Práve vďaka ich širšiemu záberu, autorskému rukopisu a originálnemu pohľadu na danú tému ich návrhy kancelárskeho vybavenia oslovili spoločnosť B2B Partner, ktorá sa na základe vypísanej súťaže rozhodla s dizajnérmi pustiť do neľahkej úlohy. Tým bolo vytvorenie nielen sviežeho, funkčného a dostupného kancelárskeho nábytku, ale rovno celej novej značky, značky Plan.


Stránky výrobcu: http://www.plannabytek.cz


1-30 z 205 produktov
Na stránku:
1237
Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Pre viac informácií, navštívte prosím sekciu Všetko o nákupe. Súhlasím