Osobná knižnica ľahko a jednoducho!

17. 4. 2024

V našej ponuke nájdete knižnice nielen pre vášnivého knihomoľa, občasného čitateľa, ale aj pre uloženie kancelárskych dokumentov a šanónov. Osobná knižnica je posvätným miestom všetkých našich predstáv, znalostí a skrytých príbehov. Môžete do nej uložiť nielen všetky svoje knihy, ale aj šanóny do práce. Svoje miesto nájdu aj osobné fotografie a rodinné albumy.

V našej ponuke nájdete nielen drevené policové knižnice, rohové či nástenné regály, ale aj knižnice, ktoré zakryjú celú stenu a poskytnú priestor aj pre Váš písací stôl či televíziu.

Maximálne využitie stien v miestnosti

Pre maximálne využitie priestoru v miestnosti napríklad nad pohovkou alebo pracovným stolom sú na uloženie Vašich kníh najideálnejšie nástenné regály a police. Nielen, že Vám poskytnú dodatočný úložný priestor v preplnenom byte či kancelárii, ale poslúži skvele aj na odloženie knihy pred spaním či na uloženie osobných vecí či lampičky.

Vyberať môžete TU


Optické rozšírenie menšieho priestoru

Drevené policové regály PRIMO naopak skvele rozšíria Váš úložný priestor pre knihy zvisle, od zeme až po strop. Ako už samotný názov napovedá regály PRIMO môžete navyše rôzne kombinovať s ďalšími prvkami a vytvoriť si tak knižnicu presne podľa svojich predstáv. Regály plné kníh od spodu až nahor navyše opticky zväčšia menší priestor. Vyberať môžete policové regály s rôznym počtom políc a rôznym dizajnovým prevedením. 

Vyberať môžete TU
Jednotlivé regály PRIMO môžete taktiež doplniť o dvere či doplnky v podobe policových vložiek na dokumenty.
Knižnice cez celý múr

Pre naozaj vášnivých čitateľov či pre tých, ktorí snívajú o knižnici cez celú miestnosť budú skvelým riešením knižnice INTEGRO, CASCADE, DOUBLE alebo SILVER LINE, ktoré zaplnia celý Váš múr od jedného rohu miestnosti k druhému a Vy si do nich môžete umiestniť všetky potrebné šanóny aj napríklad televíziu.
TIPSvoje knihy môžete v knižnici ukladať rôznym spôsobom. Najviac využívanými sú kategorické či radenie podľa abecedy, pri ktorých však nie je priamo zaistené, že všetky knihy budú mať rovnakú výšku. Zlatá stredná cesta je potom radenie podľa jednotlivých žánrov spoločne s rozčlenením podľa jednotlivých autorov, čím je aj zaistená rovnaká výška kníh.

Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys