NOVINKA – Odvlhčovače vzduchu

24. 1. 2023

Vlhký vzduch je ideálnym prostredím pre rôzne baktérie a plesne, ktoré môžu spôsobovať nepríjemné zdravotné problémy – napríklad zvýšenie astmy až o 40 %. Predstavujeme Vám preto novú kategóriu - Odvlhčovače vzduchu, v ktorej nájdete rôzne typy odvlhčovačov vzduchov pre rôzne veľké priestory a obytné miestnosti. Zoznámte sa s novinkami tohto mesiaca už teraz!

Odvlhčovače vzduchu Vám pomôžu zaistiť zdravú a príjemnú klímu s optimálnou vlhkosťou vzduchu aj vo vlhkých priestoroch. Odvlhčovače vzduchu oceníte nielen pri vysúšaní po maľovaní, ale zabraňujú aj vzniku plesní v kúpeľniach a vlhkých miestnostiach a pomáhajú po zatopení priestorov dažďom či veľkou vodou. Skvele sa preto hodia nielen do domácností, ale aj do komerčných priestorov, firiem či na stavby a dokončovacie práce.

Na vysúšanie obytných priestorov a komerčných objektov odporúčame tieto odvlhčovače:

Vybrané odvlhčovače pracujú v tichej prevádzke a vrátane intuitívneho dotykového ovládania či ovládania cez WIFI, poskytujú napríklad aj automatické vypnutie pri naplnení drážky, časovač pre vlastné nastavenie času spustenia, vysokú odvlhčovaciu kapacitu a iné chytré funkcie.

Náš tip: Ak sa chcete nadmernej vlhkosti v miestnosti spôsobenej napríklad aj jednoduchým zapnutím kanvice či využitím osviežovača zbaviť, je nutné pravidelne merať aj samotnú hodnotu vlhkosti v miestnosti. Ideálna vlhkosť v miestnosti by mala byť okolo 45 % a nemala by presiahnuť hodnotu 60 %.

TIP NA ZÁVER

Trápi Vás v práci či doma stále častejšie únava, nevoľnosti, bolesti hlavy či dokonca svrbenie očí? Na vine môže byť aj zlá kvalita vzduchu v miestnosti. Ako teda zlepšiť a poriadne vyčistiť vzduch vo Vašej kancelárii či byte? Pripravili sme pre Vás zopár tipov, ktoré Vám s touto úlohou pomôžu v tomto článku.

Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys