NOVINKA: Obkladové panely v škandinávskom štýle

24. 6. 2024

Objavte nové drevené akustické panely v škandinávskom štýle, ktoré prinášajú moderný dizajn, zlepšujú akustiku a znižujú hluk v interiéroch. Ideálne na obloženie stien kancelárií, domácností a zdieľaných priestorov. Preskúmajte všetky výhody už teraz.
Nové drevené akustické panely sú ideálnym riešením na dekoratívne obloženie stien. Prispievajú k tepelnej a akustickej izolácii, vytvárajú príjemnú atmosféru a vnášajú do miestnosti čistý a kvalitný zvuk, ktorý oceníte nielen v práci, ale aj doma.

Moderný škandinávsky dizajn

Škandinávsky štýl stavia v interiéri na jednoduchosť, minimalizmus ale aj útulnosť a vzdušnosť. Sú pre neho charakteristické najmä čisté a jemné línie. Tieto akustické panely perfektne zapadajú do tohto konceptu, čím prinášajú do interiérov sviežosť a eleganciu.

Vylepšenie akustiky a zníženie hluku

Panely efektívne znižujú hluk a zlepšujú akustiku. Majú koeficient redukcie hluku NRC > 0.85, čo znamená, že pohlcujú viac ako 85 % hluku, ktorý na ne dopadá. Pre porovnanie, klasická priečka zo sadrokartónu má hodnotu NRC 0.15.

Materiál a rozmery

Nosný materiál tvorí 9 mm čierny polyesterový panel a 27 mm široké, 12 mm hrubé drevotrieskové lamely pokryté drevenou dyhou. Rozstup medzi lamelami je 13 mm. Celkové rozmery panelu sú 600 x 21 x 2400 mm. Panely je možné ľahko upraviť na požadovanú veľkosť.

Jednoduchá montáž a všestranné použitie

Montáž panelov je jednoduchá a nevyžaduje profesionálnu pomoc. Akustické panely sú vhodné na stenu aj strop v zdieľaných priestoroch, ako sú open space kancelárie, klientske centrá, úrady, haly, učebne a čakárne. Veľkej obľube sa ale teší aj v nahrávacích štúdiách, skúšobniach, obchodoch a domácnostiach. Drevené akustické panely nie sú vhodné do vlhkých prostredí.

Obkladové akustické panely

Drevené akustické panely je možné vyberať medzi jednotlivým balením po 1 ks alebo cenovo výhodným balením po 5 ks, ideálnym na pokrytie celej steny:


Náš tip: Páči sa Vám praktickosť, elegancia a čistota škandinávskeho štýlu? Máme pre Vás 5 tipov, ako na škandinávsky štýl interiéru.

Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys