NOVÉ: Klietkové vozíky aj voľne stojace kontajnery!

20. 11. 2023

Hľadáte praktické a pohodlné riešenie pre manipuláciu s tovarom a materiálom v sklade alebo na predajni? Zoznámte sa s novými skladacími rollkontajnermi a voľne stojacimi kontajnermi, ktoré najnovšie rozširujú našu ponuku!

Skladacie klietkové vozíky a rollkontajnery

Nové skladacie rollkontajnery umožňujú ľahkú manipuláciu, prepravu nákladu a vychystávanie menšieho tovaru nielen vo väčších skladoch, ale aj na predajniach. Je možné ich tiež využiť ako miesto na úschovu kartónového odpadu alebo na zber a zhromažďovanie materiálu.
Robustná konštrukcia s nosnosťou až 500 kg doplnená o polyamidové kolesá s priemerom 155 mm zaisťuje bezpečnú a veľmi ľahkú manipuláciu s nákladom. Vďaka skladacej konštrukcii navyše môžete kontajnery ľahko rozložiť a zložiť kedykoľvek bude treba. Vyberať môžete pojazdné klietkové vozíky s bočnými dielmi aj varianty s dverami:


Paletové nadstavce a voľne stojace kontajnery

Hľadáte vhodnú alternatívu toho, ako prepravovať a uskladniť väčšie množstvo tovaru dlhšiu dobu a zároveň ušetriť miesto v sklade? Najnovšie do našej ponuky zaraďujeme aj drôtené paletové kontajnery a voľne stojace kontajnery, ktoré ponúkajú vrátane vysokej nosnosti až 600 kg aj maximálnu stohovateľnosť až 3 kontajnerov na seba pri zaťažení 500 kg.


Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys