NÁŠ TIP: Kvetináče a vyvýšené záhony!

16. 2. 2024

Našu ponuku potrieb na pestovanie rastlín rozširujeme aj o praktické vyvýšené záhony a kvetináče ručnej výroby, ktoré Vašim rastlinám vdýchnu nielen ihneď nový život, ale stanú sa aj praktickými pomocníkmi vo Vašom interiéri či exteriéri! Preskúmajte ich všetky už teraz na jednom mieste.

Rastlín, ktoré prispievajú nielen k duševnej pohode, ale zároveň aj efektívne čistia vzduch v miestnosti, nie je nikdy dosť. Doprajte im preto svoje miesto na výslní a zasaďte svoje izbové aj vonkajšie rastliny do nových odolných a dizajnových kvetináčov ručnej výroby alebo praktických ohrádok na zvýšenie záhonov.

Kvetináče sú nezabudnuteľnou súčasťou dekorácie nielen v interiéri, ale aj v exteriéri. Svoje miesto ale nájdu aj vtedy, keď nám naozaj záleží na vzhľade rastliny ako celku.

Nové kvetináče ručnej výroby navyše predstavujú originálne celoročné riešenie výsadby kvetov pre všetky priestory aj záhrady. Môžete zabudnúť na vyblednuté kvetináče a vyberať z materiálov ako je cement, fiberclay či sklolaminát, ktoré sú nielen odolné voči poveternostným vplyvom, farebne stále aj pri UV žiarení, ale navyše vďaka prírodnému, jemnému a nenápadnému vzhľadu vhodné aj do všetkých priestorov a záhrad.

Kvetináče z cementu

Kvetináče z cementu sú originálne a zároveň ekologické riešenie s univerzálnym využitím. Kvalitný cement zaisťuje kvetináču nielen pevnosť a odolnosť, ale sivá farba, ktorej sa právom hovorí nová čierna, pridáva moderný a sofistikovaný vzhľad, ktorý sa ľahko hodí do rôznych dizajnových štýlov.
Fiberclay kvetináče

Nové Fiberclay kvetináče v sebe kombinujú umelé vlákno, živicu aj minerály. Veľkou výhodou materiálu fiberclay je jeho vysoká odolnosť voči mrazu, UV žiareniu aj poškriabaniu. Oproti kvetináčom z cementu sú ľahké, ale napriek tomu veľmi pevné. Benefitom je aj tvarová aj farebná stálosť.


Sklolaminátové kvetináče

Zaujímavú a expresívnu alternatívu ku klasickým kvetináčom z kovu, kameňa, cementu tvoria aj nové kvetináče zo sklolaminátu, čo je prakticky nezničiteľný plastový materiál doplnený o sklené vlákna, ktoré ho vystužujú. Vďaka tomu sú sklolaminátové kvetináče veľmi odolné okrem iného proti poveternostným vplyvom, mrazu a UV žiareniu.
Pokiaľ sa rozhodnete ale pestovať okrasné a iné rastliny na miesto kvetináčov v praktickom záhone priamo na Vašej záhrade, máme pre Vás tiež riešenie.

Vyvýšené drevené záhony

Nové ohrady pre zvýšený záhon sú vyrobené z tuhého smrekovcového dreva, ktoré má napríklad oproti smrekovému až o 50% dlhšiu životnosť. Je možné ich navyše ľahko skladať na seba do akejkoľvek výšky a mimo stavby na seba bývajú záhradkármi využívané aj na tvorbu kaskádovitých tvarov.
Vyvýšené záhony sú praktické ohrádky určené na uľahčenie práce pri pestovaní rastlín. Vďaka svojej výške tak tvorí praktický doplnok k záhradníckej činnosti, najmä pri bolesti chrbta. Chráni pestované rastliny pred nežiaducimi škodcami aj domácimi zvieratami. Vrátane ochrany pred škodcami Vám navyše umožní namiešať zeminu presne podľa podmienok a požiadaviek vybraných rastlín.
Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys