Trezory

Zháňate kvalitné trezor za dobrú cenu? Z nášho širokého sortimentu trezorov si určite vyberiete! Ponúkame klasické nábytkové trezory či sejfy, trezorové skrine, ohňovzdorné trezory a skrine, ohňovzdorné trezory na dátové médiá a trezory na zbrane. Vyberajte zo 128 trezorov:

  • nábytkové trezory - sú určené na ukotvenie k stene alebo k podlahe a slúži na úschovu peňažnej hotovosti, cenín, liekov atď. - podľa danej bezpečnostnej triedy. Ponúkame 36 typov.
  • stenové trezory - vyberte si zo 4 typov stenových trezorov, ktoré sú určené pre zabudovanie do steny. Tieto sejfy sú vyrobené z kvalitnej ocele.
  • trezorové skrine - v ponuke máme trezorové skrine II. a III. bezpečnostnej triedy a tiež archivačné skrine na dokumenty. Celkom 33 typov.
  • ohňovzdorné trezory a skrine - ak potrebujete kvalitný ohňovzdorný trezor alebo trezorovou skriňu, máme pre Vás na výber zo 41 typov trezorov.
  • ohňovzdorné trezory na dátové médiá - vybrať si môžete zo 7 typov týchto veľmi odolných a kvalitných trezorov, ktoré slúžia na ochranu dátových médií.
  • trezory na zbrane - z ponuky 7 typov si môžete vybrať trezor na zbrane a strelivo.

Rozhodnutie o zakúpení trezoru je tiež rozhodnutím na dlhé roky a preto je potrebné dôkladne zvážiť, aký typ je najvhodnejší pre dané použitie. Dobre si rozmyslite, čo budete v trezore uschovávať a už teraz myslite na budúcnosť, kedy Vám budú pribúdať veci, ktoré si vyžadujú zvýšenú ochranu.

Samozrejmosťou je doprava ZADARMO kamkoľvek po SR a na nespotrebné tovary tiež záruka 7 rokov!

Užitočné informácie

Filtrovať produkty
1-30 z 72 produktov
Zaradiť od: Základné Najlacnejšie Najdrahšie
123

Užitočné informácie