Kancelársky nábytok ARRISTO LUX

  • ALL - PRUVODCE - Nábytek ARRISTO LUX
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek ARRISTO LUX
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek ARRISTO LUX
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek ARRISTO LUX
ARRISTO LUX je moderný kancelársky nábytok spájajúci luxusný vzhľad a dobrú cenu. Nedáva toľko na výber v oblasti dezénu - oblieka sa totiž len do orecha. Prednosťou kancelárskych stolov značky ARRISTO LUX je hrúbka stolovej dosky, ktorá je široká 33 mm. Dosky s charakteristickou hranou spolu s tmavším dezénom orecha dotvára celkový moderný a výnimočný dojem z kancelárskeho priestoru. Kancelárske stoly ARRISTO LUX sú vybavené nastaviteľnou pätkou, ktorá Vám pomôže prekonať nerovnosti podlahy. Nevystačíte s miestom, ktoré písacie stoly ponúka? Nevadí! Môžete k nim dokúpiť aj... čítať viac
ARRISTO LUX je moderný kancelársky nábytok spájajúci luxusný vzhľad a dobrú cenu. Nedáva toľko... čítať viac

Filter dezénov nábytku

Filter nábytku
1-30 z 30 produktov
Zaradiť od: Najlacnejšie Najdrahšie

ARRISTO LUX je moderný kancelársky nábytok spájajúci luxusný vzhľad a dobrú cenu. Nedáva toľko na výber v oblasti dezénu - oblieka sa totiž len do orecha. Prednosťou kancelárskych stolov značky ARRISTO LUX je hrúbka stolovej dosky, ktorá je široká 33 mm. Dosky s charakteristickou hranou spolu s tmavším dezénom orecha dotvára celkový moderný a výnimočný dojem z kancelárskeho priestoru. Kancelárske stoly ARRISTO LUX sú vybavené nastaviteľnou pätkou, ktorá Vám pomôže prekonať nerovnosti podlahy.

Nevystačíte s miestom, ktoré písacie stoly ponúka? Nevadí! Môžete k nim dokúpiť aj pojazdné kancelárske kontajnery ARRISTO LUX s 3 zásuvkami. Druhým variantom riešenia kontajnera je prídavný pracovný stôl s kontajnerom, ktorý navyše rozšíri vašu pracovnú plochu. Zásuvky kontajnerov sú usadené v guľôčkových pojazdoch umožňujúcich až 80% výsuv zásuviek.

Kancelárske skrine značky ARRISTO LUX Vám môžeme ponúknuť s dverami, bez dverí, alebo s dverami zasúvacími. V ponuke máme tieto kancelárske skrine v 3 výškach a čo viac, majú zozadu korpus a tak ich bez obáv môžete umiestniť pokojne uprostred miestnosti.

Nespornou výhodou tohto radu kancelárskeho nábytku je tiež jeho skladová dostupnosť. Nemusíte sa tak obávať dlhého čakania na Váš nový nábytok.

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Pre viac informácií, navštívte prosím sekciu Všetko o nákupe. Súhlasím