Kovové spisové skrine

Potrebujete kovové skrine? Vyberte si u nás! Ponúkame viac ako 150 typov kovových spisových skríň rôznych rozmerov, typov dverí a farebných kombinácií. Plechové skrine máme skladom ihneď k dodaniu. 

Pre orientáciu v širokej ponuke sme policové skrine rozdelili podľa typu dverí:

  • skrine / regály bez dverí - cenovo výhodné riešenie skríň, ktoré možno využiť aj ako archivačné regály pre prehľadné skladovanie šanónov, apod.
  • kovové skrine s krídlovými dverami - klasické policové skrine, ktoré ponúkame v rôznych farebných variantoch a niekoľkých výškach: nízke (cca 900 mm, dodávané s 1 policou), stredná (cca 1100-1200 mm, majú spravidla 2 police) vysoké (1800-2000 mm, so 4 policami)
  • pelchové policové skrine s posuvnými dverami - výhodou týchto posuvných dverí je, že dvere pri otvorení skrine nezasahujú do priestoru kanceláriu. Ponúkame tiež kovové policové skrine s drevenými posuvnými dverami.
  • plechové policové skrine so žalúziovými dverami - obdobne ako skrine posuvnými dverami výhodou skríň so žalúziami je, že dvere po otvorení nezasahujú do priestoru v miestnosti, žalúzie pri dverách sú vyrobené z plastu a sú vybavené zámkom
  • kovové skrine s presklenými dverami - tieto skrine umožňujú prehľad o uskladnených predmetoch aj cez zavreté dvere; tieto skrine nájdu uplatnenie nielen v kanceláriách, ale aj laboratóriách, a pod.

Kovové skrine majú vo väčšine prípadov klasickú zváranou konštrukciu. Ponúkame tiež lacné plechové skrine v demontovanom prevedení. Montované skrine sú dostatočne pevné a sú spravidla lacnejšie, pretože vďaka menším prepravíme rozmerom, sa znižujú náklady na dopravu a manipuláciu, čo sa prejaví v predajnej cene. Navyše montované skrine oceníte napríklad, ak chcete umiestniť skrine do horšie dostupných priestorov alebo vyšších poschodí budov, kam by sa s klasickou zváranou skriňou horšie dostávalo.

Kovové policové skrine možné spravidla doplniť dodatočnými policami, ktoré nájdete ako príslušenstvo pri každej skrine.

Okrem plechových skríň, Vám môžeme ponúknuť ďalšie kovový nábytok: výber zásuvkových kartoték, výkresových skríň alebo archivačných regálov na skladovanie šanónov.

Filtrovať produkty
1-30 z 360 produktov
Zaradiť od: Základné Najlacnejšie Najdrahšie
12312