ELEMENT: Závesný policový systém na stenu

14. 1. 2024

Premýšľate ako rýchlo, múdro a esteticky uložiť všetko potrebné v domácnosti, pivnici, garáži alebo dielni na svoje miesto? Vyskúšajte praktické nástenné regály ELEMENT SYSTÉM, ktoré predstavujú stabilný a odolný policový systém na stenu za veľmi výhodnú cenu! Nechajte sa inšpirovať už teraz!

O systéme ELEMENT

Element System je originálny nástenný policový systém od zavedenej firmy ELEMENT SYSTEM. Policový systém nájde široké uplatnenie ako efektívny úložný priestor v domácnostiach, pivniciach, garážach, záhradných domčekoch, technických miestnostiach, ale aj v kanceláriách. Nástenné regály sú tvorené kovovými stojkami, ktoré sa montujú na stenu. Do stojok sa vešajú nosníky (držiaky políc), na ktoré sa vešajú police. Rozmiestnenie políc a košov si navyše môžete plne prispôsobiť.

Výhody nástenných regálov Element Systém

 • Široké uplatnenie - nástenný regálový systém ELEMENT nájde široké uplatnenie ako úložný priestor v domácnostiach, pivniciach, garážach, ale aj v kanceláriách
 • Variabilita - podľa potreby môžete police ľahko kedykoľvek premiestniť alebo pridať ďalšie. Rozvrhnutie prvkov je teda len na Vás.
 • Jednoduchá montáž - stojky počas chvíle pripevníte k stene a potom stačí len rozmiestnenie prvkov podľa Vašich potrieb.
 • Kvalita a dizajn – regálový systém ELEMENT sa hodí takmer do každého interiéru a tvar miestnosti pre neho nie je prekážkou. Nemecký výrobca Element System sa vyznačuje vysokou kvalitou, ktorú si udržuje už viac ako 50 rokov.
 • Priaznivá cena - aj napriek svojim výhodám a kvalite nie je tento originálny nástenný policový systém drahou záležitosťou.

Ako policový systém ELEMENT na stenu umiestniť?

Jednotlivé prvky policového systému na stenu ELEMENT si poskladáte presne podľa Vašich potrieb a predstáv veľmi ľahko a rýchlo. Budú Vám na to stačiť iba 4 kroky!

Krok 1.Vyberte si stojky

V prvom kroku je dôležité vybrať vhodné stojky. Všetky stojky policového systému ELEMENT v rôznej dĺžke zaobstaráte vždy v bielom alebo sivo-striebornom variante. Stojky môžete vyberať z 2 typov:

 • Jednoradové stojky- pre umiestnenie jedného samostatného závesného regálu.
 • Dvojradové stojky- využijete na umiestnenie viacerých regálov vedľa seba. Dvojradové stojky sú tiež potrebné pre špecifický typ políc (najmä drevené laminované a drôtené police).Krok 2.Vyberte si police

Ďalším kľúčovým prvkom na zostavenie regálov ELEMENT a uloženie všetkého potrebného je výber správneho rozmeru a počtu políc či drôtených košov. Vyberať môžete:

 • Kovové police - na nosníky sa nasadia bez použitia spojovacieho materiálu. Nosnosť police je 25-30 kg. Dodávame v bielej a sivej farbe. Vešajú sa na nosníky typu PRO
 • Laminované drevené police - hrúbka políc je 18 mm a sú dlhé 800 a 1200 mm. Hĺbka je 200 alebo 300 mm a nájdete ich vo farbe/dezéne: biela, sivá, buk, dub. Drevené police sa pokladajú buď na nosníky typu PRO alebo na pevnejšie spojenie odporúčame priskrutkovať k špeciálnym nosníkom pre drevené police - typ ANGLE alebo nosníky typu U (v kombinácii s montážnymi úchytkami)
 • Drôtené police - vyrobené z oceľového drôtu. Nosnosť 40 kg. Dodávame v bielej a sivej farbe. Zavesujú sa na nosníky typu WIRE
 • Drôtené závesné koše - nosnosť 18 kg. Dodávame v bielej a sivej farbe. Koše sa vešajú na špeciálne nosníky, ktoré sú súčasťou balenia košov. Umiestniť ich môžete na jednoradové aj dvojradové stojky.Krok 3.Vyberte si nosníky

Pokiaľ už máte vybrané stojky aj určitý typ police môžete pristúpiť k výberu nosníkov. Pri výbere nosníkov záleží najmä na type police a spôsobe zavesenia.

 • Na zavesenie kovových políc vyberte nosníky typu PRO.
 • Na zavesenie laminovaných políc sú určené nosníky typu ANGLE s otvormi na priskrutkovanie políc (dodávané v súprave 2 ks ľavý + pravý).
 • Na zavesenie drevených políc môžete využiť aj špeciálne nosníky typu U (určené pre stojky s dvojitým dierovaním). Tieto nosníky je nutné ešte doplniť o montážne úchytky (jednostranné alebo obojstranné). Výhodou nosníkov typu U je ich efektnejší vzhľad a taktiež úspora v prípade zostavenia viacerých policových modulov vedľa seba. 1 nosník typu U dokáže totiž nahradiť 2 štandardné nosníky drevených políc, pokiaľ umiestňujete 2 drevené police vedľa seba v rovnakej výške.
 • Na zavesenie drôtených políc sú určené špeciálne nosníky typu WIRE pre stojky s dvoma radmi dierovania.

Plechové panely na náradie

V prípade, keď budete chcieť policový systém ELEMENT umiestniť do dielne, môžete na uloženie náradia využiť namiesto políc aj v určitých miestach aj plechové panely na náradie, na ktoré svoje najpoužívanejšie náradie a techniku pohodlne zavesíte.

Panely na náradie ELEMENT SYSTEM ponúkajú všetko, čo potrebujete na profesionálne usporiadanie náradia vo Vašej dielni, pracovni alebo garáži. Základným komponentom sú moduly dierovaného oceľového plechu, z ktorých je možné zostaviť nástenný panel požadovanej veľkosti. Následným rozmiestnením vybraných háčikov, držiaka a boxov si plochu zorganizujete presne podľa svojich predstáv.


Príslušenstvo k nástenným regálom

Môžete u nás zakúpiť aj všetko príslušenstvo potrebné k nástenným regálom, ako sú montážne úchytky, skrutky, hmoždinky alebo aj doplnky, ako sú efektívne policové zábrany.

Krok 4. - Montáž

A ako rýchlo nástenné panely ELEMENT, pokiaľ už máte všetko vybrané, zostaviť? Pozrite sa na to v nasledujúcom videu:

Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys