PLANVýrobca:PLAN

Zostava BLOCK B01, biela/oranžová

Kód tovaru: 611445
100 % zákazníkov je s týmto produktom spokojných.
Na sklade 17 ks (Expedujeme ihneď)
Zadarmo doručíme 21.9.2021
324 € bez DPH
388,80 € s DPH
ks

Spoločné parametre

Rozmery š x h x v (mm) 1800 x 1600 x 742
Šírka (mm) 1800
Hĺbka (mm) 1600
Výška (mm) 742
Rozmer dosky (mm) 1800 x 800 x 32
Počet pracovných miest 1

Popis tovaru

Zostavy kancelárskeho nábytku BLOCK snúbi nadčasový a originálny dizajn a rôzne možnosti a kombinácie zostavenie, ktoré si môžete vybrať podľa toho, aké požiadavky na svoje pracovné miesto máte. Základ tvorí kvalitná stolová doska s Nanopodložka, ktoré dosku na skrinkách zaistí proti náhodnému posunu a nie je tak nutné dosku kotviť.

Stolové dosky série BLOCK máme v našej ponuke v troch farebných variantoch - grafitová, oranžová a v dezéne prírodného duba. Súčasťou zostáv sú okrem stolovej dosky tiež rôzne kombinácie otvorených skriniek a kancelárskych kontajnerov, ktoré ponúkajú pestrý mix úložného priestoru.

Zostava je tvorená týmito prvkami:

Zoznámte sa s kolekciou BLOCK, ktorá pracuje s minimalistickou, architektonickú estetikou. Kolekcia Block je postavená na základných formách, ktoré slúžia nielen ako úložné priestory, ale tiež nahrádzajú samotnú podnož stola.
Kolekcia ponúka užívateľovi zostavenie rôzne veľkých skriniek do rôzne pestrých kompozícií.
Kancelárske kontajnery radu BLOCK poskytujú ďalší variant štýlového úložného priestoru. Rad nábytku BLOCK navyše ponúka funkčné doplnky, ktorými môžete doplniť nami vyrobený tovar, prípadne ich použiť ako základ pre niečo, čo si budete chcieť vyrobiť sami.

Moderný kancelársky nábytok BLOCK je originálnym nábytkom z vlastnej produkcie spoločnosti B2B Partner pod značkou PLAN. Rad nábytku PLAN získal ocenenie nábytok roku 2017, vyhlasovaný Asociáciou Českých nábytkárov. Kompletný prehľad a viac informácií o nábytku LAYERS nájdete na stránkach www.plannabytek.cz.

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Pre viac informácií, navštívte prosím sekciu Všetko o nákupe. Súhlasím