Závesný systém STORIA – Z čoho sa skladá?

29. 5. 2023

Hľadáte do svojej garáže, predajne alebo dielne závesný systém, ktorý Váš tovar, náradie alebo dokonca záhradné náčinie uloží efektívne na svoje miesto a pritom prehľadne a esteticky? Preskúmajte univerzálny závesný systém Storia, ktorý so sebou vrátane úspory priestoru na zemi prináša aj vlnu príslušenstva na umiestnenie akéhokoľvek druhu tovaru a vecí!

Závesný systém STORIA

Závesný systém Storia Vám pomôže nielen s poriadkom vo Vašej dielni či domácnosti, ale aj efektívne zavesí na svoje miesto všetko, čo potrebujete bezpečne uložiť alebo esteticky vystaviť vo Vašom špecializovanom obchode či predajni.
Vrátane toho, že je závesný systém Storia veľmi odolný, je tiež veľmi ľahký na inštaláciu do steny a vďaka nadmiere príslušenstva, ktoré k je nemu možné ľahko dokúpiť aj veľmi ľahko kombinovateľný. Navyše vďaka viacerým farebným kombináciám rôzne veľkých panelov a príslušenstva, ktoré môžete v paneloch ľubovoľne premiestňovať, dopĺňať či uberať si tak behom chvíľky zostavíte závesný systém presne podľa Vašich potrieb.
Variabilita, jednoduchá inštalácia, precízne spracovanie a univerzálnosť - To je Storia.

Závesné panely STORIA - základ systému

Základným stavebným kameňom závesného systému STORIA sú precízne spracované závesné panely Storia vyrobené zo 100% recyklovaného PVC, ktoré rýchlo a ľahko namontujete priamo do steny. Nosnosť jedného panelu Storia je 50 kg/m2, a tak s prehľadom navyše udrží všetko, čo v domácej dielni, kuchyni, kancelárii alebo obchode nájdete.
Závesný panel Storia je vhodný na zavesenie háčikov, držiakov, košov a ďalšieho príslušenstva vhodného na usporiadanie náradia i tovaru. Jednoduchá je navyše vrátane montáže vďaka hladkému a plne umývateľnému povrchu aj jeho údržba a čistenie.
Závesné panely Storia u nás nájdete v 2 dĺžkach a 3 farebných variantoch - biela, sivá, čierna.


Rôzne farby aj dĺžky panelov medzi sebou môžete vzájomne ľahko kombinovať a vytvoriť si tak jedinečnú kombináciu presne pre potreby Vašich priestorov.

Lišty k panelom STORIA – estetické spojenie aj zakončenie

Aby závesný systém nielen správne fungoval, ale aj dobre vyzeral, môžete na spojenie jednotlivých závesných panelov aj ich zakončenie využiť aj praktické lišty k závesným panelom Storia.
Spojovacie a zakončovacie profily ľahko nasuniete na dva alebo jeden panel. Spojovacie H profily oceníte najmä pri spojení dvoch panelov vedľa seba. Na spojenie v rohu miestnosti odporúčame využiť naopak skôr rohové spojovacie profily a v prípade estetického zakončenia hrán panelov aj zakončovacie lišty.
Všetky vybrané lišty Storia je možné samozrejme na potrebný rozmer podľa Vašich potrieb pohodlne skrátiť pomocou pílky, brúsky alebo rezného kotúča.

Háky a držiaky na zavesenie

Na zavesenie a uloženie jednotlivých vecí, tovaru a náradia na závesné panely môžete následne vyberať z množstva všestranných hákov, držiakov a drôtených košov s vysokou individuálnou nosnosťou.

Vybrané háky a držiaky u nás nájdete navyše s pogumovaným povrchom, ktorý Vám zaručí, že skladované predmety nebudú poškriabané ani inak poškodené.
Vyberať môžete napríklad univerzálne jednoduché alebo dvojité háky a tiež špeciálne S alebo U háky, vďaka ktorým na panely zavesíte takmer čokoľvek.
Na uloženie záhradného náčinia odporúčame vyberať napríklad z radov držiakov na hadice alebo praktických držiakov na tyče, do ktorých môžete umiestniť napríklad hrable, lopaty či rýle.


Na náradie potom určite oceníte napríklad závesný alebo magnetický držiak na náradie.


Niektoré veci sa ale na háky a držiaky nehodia. V predajniach, dielni i domácnosti napr. pri uložení športového oblečenia, čistiacich prostriedkov alebo už nepoužívaných hračiek a drobných predmetov určite oceníte aj veľmi obľúbené drôtené závesné koše v dvoch veľkostiach. Nosnosť vybraných košov je až 20 kg.


Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys