VÝPREDAJ: Záhradný nábytok!

25. 7. 2023

Uvažujete o kúpe novej záhradnej zostavy alebo by ste k svojmu existujúcemu záhradnému nábytku radi dokúpili ďalšie záhradné stoly a stoličky? V našej ponuke najnovšie nájdete moderný záhradný nábytok, v ktorom nájdete elegantné záhradné zostavy, stoličky a stoly so zľavami až 40 %. Preskúmajte ich všetky už teraz!

Vybrané záhradné sety využijete, najmä pokiaľ hľadáte rýchle a pohodlné riešenie záhradného nábytku v jednotnom dizajne pre väčší počet osôb. Sú vyrobené z kvalitného umelého ratanu, vďaka čomu v sebe spájajú nielen komfort a eleganciu, ale aj nízku hmotnosť a vysokú mieru odolnosti voči mrazu, dažďu i UV žiareniu vhodnú do každého vonkajšieho priestoru.

Vyberať môžete z variantu elegantnej záhradnej zostavy z umelého ratanu, ktorá obsahuje 2x kreslo, 1x pohovku a 1x stolík (nosnosť kresiel 120 kg, nosnosť pohovky 240 kg) alebo záhradné zostavy, v ktorej nájdete 1x stolík a 5 samostatných kresiel s nosnosťou až 120 kg na 1 kreslo). Jednotlivé kreslá si pri modulárnej záhradnej zostave navyše ľahko môžete v spodnej časti spojiť k sebe a vytvoriť si tak nielen kompaktnú rohovú alebo rovnú zostavu, ale vďaka oddeleniu kresiel aj pohodlné individuálne miesta na sedenie pre všetky Vaše návštevy.


Vrátane celých záhradných setov u nás najnovšie so zľavou nájdete ale aj nielen jednotlivé stoly, ale aj napríklad skladacie stoličky, vďaka ktorým si ľahko sami vytvoríte svoje originálne záhradné zostavy či skvele doplníte miesta na sedenie už existujúceho nábytku. Skladacie záhradné stoličky je možné v prípade potreby navyše ľahko zložiť, vďaka čomu skvele šetria priestor, keď stoličky práve nevyužívate.


Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys