Upratovacie vozíky

Naše upratovacie vozíky Vám uľahčí upratovanie priestorov! Ponúkame profesionálne vozíky s vedierka v 10 variantoch a vozíky s vrecami na bielizeň alebo triedený odpad. Vozíky máme skladom a dodávame ich do druhého dňa! Celkom máte na výber zo 14 upratovacích vozíkov a 6 typov rôzneho príslušenstva pre tieto vozíky.

Ak hľadáte vozík pre kompletné upratovanie, máme pre Vás profesionálne upratovacie vozíky dvojvedrové, ktoré majú robustnú chrómovanú konštrukciu. Môžete si vybrať z 5 typov týchto kvalitných profesionálnych vozíkov.

Pre tých menej náročnejších ponúkame klasické vozíky na upratovanie za dobrú cenu. V ponuke máme 5 typov takýchto vozíkov.

Ak potrebujete vozíky s vakmi na zber bielizne alebo triedeného odpadu, máte na výber z troch rôznych typov - vozík na 2 vrecia, vozík na 3 vrecia a vozík na 4 vrecia. K týmto vozíkom si u nás samozrejme môžete zakúpiť aj pevné polyesterové vaky na opakované použitie a to hneď v 4 farbách - žltej, červenej, zelenej a modrej farbe. Objem vakov je 120 l a môžete ich prať na 40 ° C.

V našom sortimente nájdete aj vozík, ktorý je určený na zber bielizne. Má kvalitnú kovovú konštrukciu a pre ľahkú manipuláciu je vozík vybavený otočnými kolesami s priemerom 100 mm. Súčasťou je aj polyesterový vrece s objemom 240 l v zelenej farbe.

K vozíkom si môžete dokúpiť aj príslušenstvo. Ponúkame už spomínané polyesterové vaky na opakované použitie, ďalej plastovú podperu mopu a modré veko na odpadkový vrece.

Doprava pre vozíky je ZADARMO a to kamkoľvek na Slovensku. Naviac tiež poskytujeme záruku 7 rokov.

Pre jednoduchší výber upratovacích vozíkov môžete použiť náš užitočný filter, v ktorom môžete vozíky filtrovať podľa ceny a dostupnosti.

Ak si nie ste istí aký vozík si vybrať, môžete nám zaslať otázku prostredníctvom chatu, ktorý nájdete v dolnom rohu stránky.

Filtrovať produkty
1-28 z 28 produktov
Zaradiť od: Základné Najlacnejšie Najdrahšie