TRIVIA: Stoly do jedálne aj rokovacie miestnosti

13. 5. 2024

Hľadáte robustné a vysoko odolné stoly do jedálne alebo zasadacej miestnosti? Objavte kolekciu stolov TRIVIA s doskou v dekoroch prírodného dreva a elegantnou kovovou konštrukciou vhodnou do rokovacej miestnosti aj vyťažených jedálnych prevádzok. Preskúmajte všetky výhody stolov TRIVIA už teraz.

Stoly TRIVIA - Vysoká odolnosť a industriálny dizajn

Stoly TRIVIA charakterizuje najmä industriálny dizajn podnože v spojení s prírodnými tónmi klasickej drevenej dosky. Obe časti dodávajú stolom TRIVIA nielen potrebnú odolnosť, ale aj nadčasovú eleganciu a vysokú stabilitu aj pri vyššom zaťažení.


25 mm stolová doska v tónoch dreva

Na prvý pohľad Vás pri stoloch TRIVIA zaujme najmä doska z laminovanej drevotriesky s hrúbkou až 25 mm, ktorá poskytuje stolu nielen potrebnú odolnosť pri každodennom vyťažení, ale je ju možné  navyše vyberať až v 6 dezénoch prírodného dreva:

  • breza
  • čerešňa
  • buk
  • wenge
  • orech
  • dub prírodný

Stolová doska tak pôsobí nielen útulne, ale vďaka hrúbke dosky 25 mm znesie aj väčšiu mieru zaťaženia. Hrany stola sú pre ešte vyššiu odolnosť olepené ABS hranou proti mechanickému oderu aj poškriabaniu.

Industriálne kovové nohy - nadčasový vzhľad aj stabilita

Kovové nohy následne dopĺňajú dosku stola o industriálny, nadčasový vzhľad a potrebnú stabilitu. Kovová konštrukcia je zvarená z profilovanej ocele: rám stola z profilu 35 x 20 mm a nohy stola 30 x 30 mm.
Podnož stola je pre ešte vyššiu odolnosť proti mechanickému poškriabaniu tiež povrchovo upravená práškovým lakom. Z našej ponuky môžete vyberať stoly TRIVIA so svetlo sivou (RAL 7035) alebo tmavo sivou (RAL 7015) podnožou.

Univerzálne použitie – stoly do každého priestoru

Vďaka univerzálnej a elegantnej kombinácii prírodných tónov a kovovej konštrukcie si stoly TRIVIA svoje miesto nachádzajú nielen v kanceláriách, ale aj na miestach s vysokou frekvenciou užívateľov ako sú napríklad jedálne, zasadacie miestnosti či obchodné a vzdelávacie sektory. Výška stola je 742 mm - ideálna pre všetky typy postáv.

Ideálne pre rôzne typy podláh

Kovové nohy sú v spodnej časti stolov TRIVIA doplnené navyše aj o plastové koncovky s rektifikáciou až 17 mm. Pomáhajú tak nielen predchádzať poškriabaniu a poškodeniu podláh, ale vyrovnávajú aj prípadné nerovnosti. Stoly TRIVIA sú vďaka tomu ideálne pre rôzne typy podlahových krytín, medzi ktoré patrí napríklad aj tvrdé drevo, dlaždice či koberec.

Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys