Policový vozík, 3 drevotrieskové police, nosnosť 400 kg

Policový vozík, 3 drevotrieskové police, nosnosť 400 kg
Doprava ZADARMO
Na sklade 10 ks (Ďalšie kusy budú skladom 22.5.2018 - 5 ks)
Objednajte dnes do 14:00, Zadarmo doručíme zajtra 26.4.2018
258,00 €
309,60 € s DPH
ks
  • Doprava zadarmo
  • Záruka 7 rokov!

Spoločné parametre

Farba konštrukcie modrá
Výška rukoväte (mm) 1060
Rozmery políc š x d (mm) 1000 x 700
Počet políc 3
Typ políc polica hladká

Popis tovaru

Prepravné vozíky sú určené do dielní, skladov a podobných priestorov. Sú dodávané v štyroch variantoch podľa typu políc.

  • Polica hladká z laminátovej drevotriesky, hrany sú vybavené ABS plastovou hranou.
  • Polica s hranou z laminátovej drevotriesky, hrany políc sú olemované hranou z lakovanej preglejky hrúbky 8 mm. Táto hrana súčasne vytvára 20 mm okraj nad úroveň police, čo zabraňuje skĺznutiu prevážaných predmetov behom prepravy.
  • Polica v ráme z laminátovej drevotriesky zasadená do ochranného kovového rámu. Kovový rám presahuje nad úroveň police 4 mm.
  • Polica z vodeodolnej preglejky zasadená v kovovom ráme. Kovový rám presahuje nad úroveň police 6 mm. Použitie tejto police je vhodné v prípade používania vozíka vo vlhkom prostredí. Taktiež nosnosť police z tohto materiálu a odolnosť proti mechanickému poškodeniu sú vyššie.

Kolesá, vždy dve pevné a dve otočné, sú uložené v oceľových valivých ložiskách, obruč kolesa je z plnej čiernej pryže. Jedno otočné koliesko vybavené brzdou. Vozík možno vybaviť kolesami s priemerom 125, 160 alebo 200 mm. Priemer kolies by mal byť volený podľa kvality podlahy, veľkosti prekážok, cez ktoré bude vozík prechádzať. Ďalšou alternatívou sú kolesá vybavené sivou nešpinivou obručou pre použitie v kanceláriách a podobných interiéroch.