NOVINKA: Záhradné sudy na dažďovú vodu!

13. 6. 2023

Hľadáte jednoduchý a efektívny spôsob, ako bezpečne a bez väčších starostí zbierať a uchovávať dažďovú vodu na Vašej záhrade? Máme pre Vás tip! NAJNOVŠIE sme do našej ponuky pre dom a záhradu zaradili aj objemné záhradné sudy na dažďovú vodu s množstvom praktických vychytávok! Čítajte viac.

Záhradné sudy na dažďovú vodu sú efektívnym riešením na zber aj uchovávanie dažďovej vody pre potreby zavlažovania na Vašej záhrade aj vnútorné použitie v domácnosti, ako napríklad splachovanie, umývanie náradia, pranie bielizne atď.

Vybrané modely sú vyrobené z kvalitného PP materiálu alebo HDPE (vysokohustotný polyetylén) a tmavo sfarbené do zelenej či inej farby, aby sa zabránilo prenikaniu svetla do nádrže a povzbudeniu rastu rias. Tmavo zelené sfarbenie navyše na záhrade nepôsobí rušivo.
Nové záhradné sudy na dažďovú vodu sú dodávané vrátane vrchného veka, ktoré je vhodným pomocníkom proti pretečeniu suda, aj pri vybraných modeloch s praktickým sitkom proti vniknutiu nečistôt ako je napríklad lístie, zemina a iné nečistoty.
Pre ľahšie napúšťanie vedier a kanvíc, môžete k vybraným záhradným sudom taktiež zakúpiť praktický výpustný kohútik (vonkajší priemer 22 mm, vnútorný priemer 20 mm).

K menším záhradným sudom s objemom 300 ml potom odporúčame dokúpiť aj podstavec pod sudy.


Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys