NOVINKA: Vonkajšie drevené plotovky a otočné žalúzie!

25. 2. 2024

Hľadáte efektívne riešenie na ochranu Vašej záhrady, pergoly či terasy pred slnkom, vetrom alebo zvedavými pohľadmi? Máme pre Vás skvelú novinku! Rozširujeme našu ponuku o nové drevené plotové systémy a žalúzie! Zoznámte sa s našimi novinkami už teraz a užite si pokojné a príjemné chvíle vo Vašom vonkajšom raji.

Drevené žalúzie s otočnými lamelami

Drevené otočné žalúzie s pohyblivými lamelami a jednoduchým ovládaním Vám poskytnú dostatok súkromia a chránia proti slnku, bočným vetrom aj dažďu. Nastavenie lamiel je možné v rôznych polohách.
Drevené otočné žalúzie sú vyrobené zo suchého hobľovaného smrekového dreva bez náteru pripravené na okamžité použitie. Ľahko si tak zladíte odtieň s presnou farbou záhradnej pergoly. Žalúzie merajú na výšku 210 cm a na šírku 100 cm. K žalúziám sú dodávané aj spodné nožičky, ktoré je možné využiť v závislosti od miesta inštalácie.

Medzi výhody praktických otočných lamiel patria najmä:

  • ochrana pred slnečným žiarením, bočným vetrom aj dažďu
  • regulácia svetla
  • zabezpečenie súkromia
  • efektívne oddelenie väčšieho vonkajšieho priestoruOtočné drevené žalúzie s výškou 210 cm sú skvelým doplnkom nielen do pergoly, ale svoje miesto nachádzajú aj napríklad v prípade vonkajšej terasy, zimnej záhrady, reštaurácie a kaviarne alebo v priestore pri bazéne.

Plotovky - nový plot ľahko a rýchlo

Do našej ponuky najnovšie zaraďujeme aj praktické a elegantné hobľované drevené plotovky. Nové drevené plotovky u nás zakúpite bez náteru - prírodné - ľahko si ich tak natrite a zladíte so zodpovedajúcou farbou Vašej pergoly či záhradného nábytku. Veľkou výhodou vybraných plotoviek je aj ich estetické bočné zaoblenie, ktoré mnoho výrobcov neponúka. Predaj po 10 ks.

Šírka dosky je 9,5 cm. Plotovky je možné vyberať vo výškach 100, 120, 150 a 180 cm vo variante s rovnou alebo zaoblenou vrchnou časťou:


Plotovky je možné využiť na vytvorenie nového plotu či praktickej ohrady. Drevené plotovky sú vhodné aj na malé plôtiky okolo Vašich záhradiek a pod.

Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys