NOVINKA: Uľahčite si prácu s drevom!

17. 6. 2024

Hľadáte praktických pomocníkov na rezanie a uloženie palivového dreva? Predstavujeme Vám nové stojany na drevo, ktoré Vám uľahčia prácu s drevom a vyriešia aj jeho elegantné uloženie. Majte dostatok palivového dreva vždy po ruke a preskúmajte všetky kovové stojany na drevo už teraz.

Elegantný kovový stojan na drevo ku krbu

Rozkladací kovový stojan na drevo ku krbu je ideálnym riešením pre všetkých, ktorí používajú krb alebo pec na vykurovanie. Vďaka nastaviteľnej šírke v rozmedzí 480 – 796 mm je možné stojan ľahko prispôsobiť a umiestniť do rôznych priestorov. Je vyrobený z kovu a vybavený čiernym práškovým lakovaním (RAL 9005), čo zaisťuje jeho dlhú životnosť aj odolnosť proti korózii.
Tento stojan je ideálny na vnútorné použitie. Vďaka elegantnej čiernej robustnej konštrukcii sa navyše stane zaujímavým doplnkom každého moderného interiéru.

Skladací stojan na rezanie dreva (koza)

Stojan na rezanie dreva (koza) je praktickým nástrojom na upevnenie polien počas rezania pevne na svojom mieste. S výškou 973 mm a šírkou ložnej plochy 610 mm ponúka pohodlné a bezpečné rezanie aj väčších polien. Horná časť je vybavená zubami, ktoré zamedzujú pohybu dreva, čo spoločne s dostatočnou výškou zvyšuje bezpečnosť práce.
Stabilitu aj pri ťažších drevárskych prácach následne ešte viac utvrdzuje robustná kovová konštrukcia s práškovým lakovaním (RAL 9005) a hmotnosťou 11 kg. Tento stojan umožňuje ľahké rezanie polien s priemerom až 100 mm (+/- 6 mm), čo ho robí praktickým pomocníkom nielen na chatu, chalupu či do rodinného domčeka, ale aj pre profesionálov. Koza je navyše skladacia, takže nezaberie toľko miesta pri uskladnení.

Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys