NOVINKA: Skladacie nákupné vozíky

19. 4. 2023

Chodíte na nákupy pešo alebo by sa Vám hodil praktický skladací pomocník s veľkým priestorom, ktorého môžete ľahko prenášať, skladať a mať ho vždy po ruke pri prenášaní ťažkého nákupu z auta?
Predstavujeme Vám nové skladacie nákupné vozíky! Preskúmajte všetky ich výhody už teraz!

Všestranný pomocník nielen na nakupovanie!

Skladacie nákupné vozíky sú praktickým a všestranne využiteľným pomocníkom nielen na každodenné nákupy pre starších ľudí alebo osoby s poruchami pohybového aparátu, ale môžu sa používať aj na:

  • na prenášanie ťažkých nákupov z auta
  • prenášanie dielenského alebo záhradníckeho náradia a materiálu
  • na piknik alebo kempovanie

Vďaka praktickým kolieskam a jednoduchej manipulácii Vám ušetrí mnoho námahy s ťažkými taškami. Sú tak veľmi praktickým a ľahko prenosným riešením nielen pre vaše nákupy. Navyše vďaka skladaciemu dizajnu nezaberajú takmer žiadne miesto a dajú sa zložiť do kompaktného, priestorovo úsporného tvaru a ľahko uskladniť doma alebo v aute.

Skladacie nákupné vozíky - pevná uzatvárateľná taška

Skladacie nákupné vozíky s pevnou uzatvárateľnou taškou ocenia najmä tí z vás, ktorí často chodia na nákupy pešo alebo používajú MHD. Kovová konštrukcia skladacieho košíka je doplnená výsuvnou rukoväťou a 2 pevnými alebo schodiskovými kolieskami pre ľahkú manipuláciu. Nosnosť vybraných vozíkov je 30 kg. Vnútorný rozmer vozíka je 29,5 x 30 cm.
Vďaka variantu skladacieho vozíka so schodiskovými kolieskami ľahko zvládnete aj náročnejšie presuny nákupov na vyššie poschodia.


Skladacie nákupné vozíky - kov/plast

Skladacie nákupné vozíky z kovu/plastov sú ideálnou voľbou na prenášanie ťažkých nákupov z auta alebo na pikniky a kempovanie. Plastová skladacia konštrukcia je doplnená výsuvnou hliníkovou rukoväťou a 2 pevnými alebo 4 otočnými kolesami (2 s brzdou). Nosnosť vybraných vozíkov je 30 - 35 kg. Môžete si vybrať medzi červeno-čiernym alebo zeleno-sivým prevedením.


Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys