NOVINKA: Šatníkové skrinky s kódovým zámkom

27. 2. 2023

Predstavujeme Vám nové boxové šatníkové skrinky s kódovým zámkom, ktoré sú vhodným riešením pre ukladanie osobných vecí viacerých užívateľov súčasne, bez nutnosti mať kľúč neustále pri sebe. Zoznámte sa s ich výhodami a praktickým využitím už teraz!

Boxové šatníkové skrinky s kódovým zámkom sú výhodným riešením pre ukladanie osobných vecí viacerých užívateľov súčasne v mnohých rôznych typoch zariadení, najmä v miestach s vysokou úrovňou prevádzky a potrebou zabezpečenia, kde sa ľudia potrebujú prezliekať alebo ukladať svoje osobné veci. Patria sem napríklad:

  • Školy a univerzity

  • Fitness centrá a posilňovne

  • Plavecké bazény

  • Wellness centra

  • Šatne pre zamestnancov

  • Letisko a vlaková stanica

Aké nové šatníkové skrinky s kódovým zámkom u nás nájdete?

V ponuke pre Vás máme s kódovým zámkom tieto kovové šatníkové skrinky:
Vyberať môžete aj drevené šatníkové skrinky s odlišným variantom kódového zámku:


Výhody skriniek s kódovým zámkom oproti iným skrinkám

Výhodou boxových šatníkových skriniek s kódovým zámkom je najmä to, že používateľ nemusí nosiť kľúč neustále pri sebe. Tento faktor môže byť pre mnoho ľudí veľmi pohodlným riešením, najmä ak majú používatelia tendenciu kľúče strácať alebo ich zabúdať. Okrem toho sa znižuje riziko, že by kľúče boli ukradnuté alebo zneužité cudzou osobou. Násilné otvorenie šatníkovej skrinky je navyše oveľa ťažšie a nákladnejšie ako pri bežných skrinkách s kľúčom.

Kódové zámky sú taktiež ľahko použiteľné a užívateľsky prívetivé. Stačí jednoducho zadať svoj kód a otvoriť dvere skrinky. Šatníkové skrinky s kódovým zámkom môžu byť navyše aj veľmi účinným spôsobom riadenia prístupu. Ak sa používajú napríklad v škole alebo na pracovisku, kde vybraní užívatelia pravidelne dochádzajú, môžu byť skrinky a kódy pridelené jednotlivým užívateľom a účinne sledované. Na konci školského roka či pri odchode zamestnanca, je možné kódy potom jednoducho zmeniť za nové.

V prípade zabudnutia kódu, môže byť situácia riešená rôznymi spôsobmi v závislosti od konkrétneho typu zámku. Niektoré skrinky umožňujú resetovanie kódu, iné vyžadujú kontaktovať zodpovednú osobu.

Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys