NOVINKA: Šatníkové lavičky s čiernou konštrukciou!

3. 6. 2024

Predstavujeme Vám naše nové šatníkové lavičky, ktoré prichádzajú v deviatich farebných variantoch dosiek, krásne kontrastujúcich s elegantnou čiernou konštrukciou. Tieto praktické lavičky sú dostupné v 3 najbežnejších dĺžkach, aby vyhovovali všetkým Vašim potrebám. Objavte všetky ich výhody už teraz!

Naše nové šatníkové lavičky majú sedaciu časť vyrobenú z 18 mm laminovanej drevotriesky, chránenej po celom obvode 2 mm ABS hranou pre zvýšenú odolnosť. Môžete si vybrať z 9 praktických a štýlových dekorov, a to v dĺžkach 600, 900 a 1200 mm:
Sedacia časť je doplnená o čierno lakovanú kovovú konštrukciu v odtieni RAL 9005, ktorá nielen vytvára atraktívny kontrast, ale taktiež poskytuje lavičkám potrebnú stabilitu a odolnosť. Vďaka tejto robustnej konštrukcii sú lavičky ideálne pre náročné prostredie šatní, zázemia športových zariadení i škôl.
Preskúmajte všetky varianty a nájdite tú pravú šatníkovú lavičku pre váš priestor ešte dnes!

NÁŠ TIP: Čiernu lakovanú konštrukciu šatníkových lavičiek v odtieni RAL 9005 je možné ľahko zladiť aj s ďalším nábytkom v rovnakom dekore (radovými či závesnými vešiakmi) z našej ponuky:
Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys